pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Rosyjski Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki poziom podstawowy A1-A2 średni B1-B2

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 564 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788379841806
ISBN: 978-83-7984-180-6
Data: 2021-05-21
Cena wydawcy: 169.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
Naucz się rosyjskiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat.

Rosyjski - o zawierający 564 strony komplet podręczników z kursem języka rosyjskiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu poznasz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne dotyczące m. in. wykonywanej pracy, podróży, współczesnego świata, kultury i sztuki. Zdobyta wiedza pozwoli Ci zrozumieć i przeprowadzić rozmowę dotyczącą życia prywatnego, społecznego i zawodowego - od rodziny, zainteresowań i zakupów, po ambicje zawodowe czy wydarzenia współczesnego świata. Publikacja obejmuje również nagrania MP3 oraz ćwiczenia, które w serwisie i aplikacji wspiera oryginalna metoda inteligentnych powtórek Super Memo.

W książkach znajdziesz:
-dialogi
-teksty
-ćwiczenia
-listy słownictwa
-objaśnienia gramatyczne
-komentarze
-słownik
-klucz odpowiedzi
Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w Super Memo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek Super Memo, w serwisie i aplikacji Super Memo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w Super Memo.com - w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie Super Memo.app.

Super Memo.com to między innymi:
-indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, i OS), online i offline
-synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
-nagrania MP3
-rozpoznawanie mowy, które interpretuje Twoją odpowiedź i motywuje Cię do wypowiadania się na głos podczas wykonywania ćwiczeń
-oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca
zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Podręcznik „Rosyjski Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki poziom podstawowy A1-A2 średni B1-B2” - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawca: SuperMemo World.