pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Religia. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła branżowa

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świętego Wojciecha
Rok wyd.: 2020
Oprawa: Miękka
Ilość stron: 278 s.
Wymiar: 202x265 mm
EAN: 9788380653924
ISBN: 978-83-8065-392-4
Data: 2020-08-24
33.60 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


Młodość to czas odkrywania siebie, drugiego człowieka, poszukiwania Boga, sensu życia, otwierania się na nowości, kształtowania własnej tożsamości i odpowiedzialności.

To także czas dorastania, kryzysów oraz uczenia się dorosłości. Młodzi ludzie, którzy ukończyli naukę w szkole podstawowej i rozpoczęli nowy etap swojej edukacji, są już bardzo wrażliwi. Wiedzą, że najbliższe lata będą dla nich nie tylko czasem edukacji, lecz także przygotowaniem do dorosłego życia. Stawiają ważne pytania: Kim jestem? Dlaczego jestem? Komu i w co wierzę? I szukają odpowiedzi.

Pomoże im w tym tematyka katechez zaproponowanych w pakiecie edukacyjnym Droga do dojrzałej wiary, przeznaczonym do nauki religii w I klasie szkoły ponadpodstawowej.

W skład pakietu chodzą poradnik metodyczny i płyta z materiałami dodatkowymi (dla tych zaś spośród Katechetów, którzy preferują wydania elektroniczne, przygotowaliśmy alternatywne rozwiązanie: poradnik metodyczny wraz z kompletem materiałów w postaci paczki plików do pobrania).

Podręcznik „Religia. Droga do dojrzałej wiary. Podręcznik. Klasa 1. Szkoła branżowa” - oprawa Miękka - Wydawca: Świętego Wojciecha. Cena 33.60 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]