pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Praca biurowa i korespondencja. Podręcznik

Dane szczegółowe:
Wydawca: Ekonomik
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 308 s.
Wymiar: 235x165 mm
EAN: 9788377351314
ISBN: 978-83-7735-131-4
Data: 2022-09-21
Cena wydawcy: 37.80 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Podręcznik pt. Praca biurowa i korespondencja jest przeznaczony nie tylko dla uczniów techników i słuchaczy szkół policealnych, ale również dla osób, które w swojej pracy zawodowej wykonują rożne czynności biurowe lub prowadzą korespondencję.

W pierwszej części podręcznika pt. Praca biurowa w przystępny sposób przedstawione zostały m.in. zagadnienia dotyczące: pracowników biurowych, funkcjonowania biur oraz organizacji spotkań służbowych. W części drugiej pt. Korespondencja omówione zostały rożne aspekty prowadzenia korespondencji służbowej. Na początku są to zagadnienia wspólne dla wszystkich rodzajów korespondencji, związane m.in. z jej bezpieczeństwem, przechowywaniem, archiwizowaniem i sporządzaniem. Następnie przedstawione zostały najczęściej występujące rodzaje korespondencji, tj. typowe pisma biurowe, korespondencja handlowa oraz korespondencja w sprawach administracyjnych i podatkowych.

Książka pt. Praca biurowa i korespondencja jest nie tylko podręcznikiem szkolnym, ale przede wszystkim poradnikiem, do którego Czytelnik może sięgnąć zawsze, gdy ma taką potrzebę. Dlatego teoria jest w nim ograniczona do minimum, natomiast zamieszczonych jest wiele wzorów dokumentów, przykładów i praktycznych wskazówek.

Książka zawiera:

308 stron formatu B5

74 wzory dokumentów

27 przykładów

22 tabele

57 rysunków

Podręcznik „Praca biurowa i korespondencja. Podręcznik” - oprawa miękka - Wydawca: Ekonomik.