pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 235x160 mm
EAN: 9788380959880
ISBN: 978-83-8095-988-0
Data: 2021-09-07
27.22  38.00  10.78 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Po prostu mów! [] nie jest kolejną publikacją, która kusi iluzją łatwej i przyjemnej nauki w krótkim czasie. Kamil Mykowski prowadzi ucznia do konkretnie zdefiniowanego celu, jakim jest komunikacja w języku niemieckim []. Zmierza do niego, wykorzystując wzięte z życia przykłady oraz typowe struktury gramatyczne. Dodatkowe wskazówki i wyjaśnienia w postaci odwołań do języka angielskiego stanowią cenną pomoc dla osób, dla których niemiecki jest drugim językiem obcym []. Powtórkowy charakter książki można docenić, nie tylko mając w planach zdanie egzaminu lub uzyskanie certyfikatu taka forma przypomnienia wiedzy (np. przed testem poziomującym) może także przynieść efekty podczas prób odświeżenia znajomości niemieckiego we własnym zakresie []. Służą temu również wskazówki dotyczące korzystania ze słowników i źródeł internetowych.
Unikanie hermetycznej terminologii i przejrzysta struktura mogą się okazać argumentami trafiającymi do dorosłych kursantów lub uczniów, którzy już nie operują pojęciami językoznawczymi w zakresie wymaganym np. w trakcie nauki języka w szkole średniej.

Podręcznik „Po prostu mów! Język niemiecki bez gramatyki” - oprawa miękka - Wydawca: Oficyna Wydawnicza Impuls. Cena 27.22 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]