pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Nowi Tropiciele 1. Szkoła podstawowa. Karty ćwiczeń cz. 2

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 104 s.
Wymiar: 205x275 mm
EAN: 9788302169663
ISBN: 978-83-0216-966-3
Data: 2017-09-12
17.15 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Karty pracy zawierają zróżnicowane w formie i treści zestawy ćwiczeń z zakresu nauki pisania i wspomagania umiejętności czytania oraz zadania związane z treściami przyrodniczymi, społecznymi i wychowawczymi.

Nauka pisania rozpoczyna się ćwiczeniami grafomotorycznymi, pisaniem po śladzie, aby w momencie wprowadzania kolejnych liter uczeń mógł przejść do zapisywania liter, sylab i zdań w powiększonej, a następnie standardowej liniaturze.

Na końcu każdej publikacji zamieszczono kącik Czytam sam!, w którym znajdują się zestawy logatomów, wyrazów oraz zdań do czytania w określony sposób, tak aby różnymi metodami wspomagać technikę czytania. Ponadto dołączono zestaw wyrazów do czytania globalnego, dodatkowe teksty elementarzowe złożone z kolejno wprowadzanych liter, a także teksty wybranych piosenek (z płyty Pomysł na piosenki. Klasa 1) przeznaczone dla dzieci już czytających.

W każdej części kart pracy w kąciku Ćwiczymy z Noni dziecko znajdzie ćwiczenia powtórzeniowe dotyczące ukończonej partii materiału.

W publikacji znajdują się również pomoce do prowadzenia zajęć plastyczno-technicznych (kącik Zrób to sam!) oraz zestaw ćwiczeń muzycznych odpowiadających treściom prezentowanym w podręczniku.

Podręcznik „Nowi Tropiciele 1. Szkoła podstawowa. Karty ćwiczeń cz. 2” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 17.15 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.