pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Nowe To lubię! Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik do języka polskiego. Kształcenie kulturowo-literackie. Przeczytać, przeżyć, zrozumieć, skomentować

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edukacyjne Sp. z o.o.
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 231 s.
Wymiar: 190x250 mm
EAN: 9788389434180
ISBN: 978-83-8943-418-0
Data: 2009-05-26
Cena wydawcy: 25.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Zestaw dla ucznia składa się z dwóch ściśle skorelowanych podręczników:- Nowe To lubię! Kształcenie kulturowo - Nowe To lubię! Kształcenie kulturowo - zawiera wiele sprawdzonych w praktyce zadań, dostosowanych do wieku dziecka i jego możliwości percepcyjnych;- problemowy układ treści pozwala w sposób spiralny pogłębić rozumienie pojęć odpowiednio do wieku i możliwości dzieci;- teksty, obecne dotąd w podręcznikach To lubię!, sytuowane są w innych kontekstach i w innym porządku, co otwiera możliwości odkrywania w nich i nadawania im nowych znaczeń; - zadania wstępne i końcowe - podręczniki służą kształtowaniu pojęć na użytek lektury tekstów literackich, tekstów z zakresu popkultury (w tym obrazu jako nośnika informacji) oraz pojęć z zakresu gramatyki opisowej;- wysoki poziom merytoryczny i metodyczny podręczników gwarantowany jest przez zespół autorów (pod red. dr hab. Zofii Agnieszki Kłakówny), doświadczonych nauczycieli praktyków z różnych typów szkół, którzy przez 10 lat pracowali wg programu To lubię! i poprzedniej wersji podręczników z tej serii.

Podręcznik „Nowe To lubię! Klasa 4. Szkoła podstawowa. Podręcznik do języka polskiego. Kształcenie kulturowo-literackie. Przeczytać, przeżyć, zrozumieć, skomentować” - oprawa miękka - Wydawca: Edukacyjne Sp. z o.o..