pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Niemiecki niezbędnik językowy dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAGROS Ewa Rostek
Rok wyd.: 2015
Oprawa: miękka
Ilość stron: 192 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788363685010
ISBN: 978-83-6368-501-0
Data: 2015-07-30
32.33 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

-"NIEMIECKI NIEZBĘDNIK JĘZYKOWY dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych" autorstwa Ewy Marii Rostek to pozycja dla tych, którzy chcą pracować jako opiekun/ka w kraju niemieckojęzycznym.

-Książka przeznaczona dla osób znających podstawy języka niemieckiego (gramatyki i ortografii).

-Zebrane tu w różnych grupach tematycznych gotowe zdania - w całości przetłumaczone na język polski - są bardzo dużym ułatwieniem w czasie wykonywania obowiązków opiekuna/opiekunki.

-Dodatkowo książka zawiera zestawy niezbędnych słówek i zwrotów opracowanych tematycznie.

-NIEZBĘDNIK powstał w konsultacji z opiekunami osób starszych (pracującymi za granicą) i uwzględnia ich uwagi oraz sugestie dotyczące doboru tematów i słownictwa.

-Książka zawiera zdania dot. robienia zakupów, przygotowania posiłków, pielęgnacji ciała, różnorodnych form spędzania czasu z podopiecznym, itp. Poza tym podano tu też zdania, które są niezbędne, gdy trzeba zadzwonić po lekarza, czy zgłosić gospodarzowi domu niewielką awarię.

-Są tu też zwroty i wyrażenia potrzebne do szeroko rozumianej komunikacji, by pracując jako opiekun/ka dobrze czuć się w nowym otoczeniu. Opiekunowie znajdą tu też materiał potrzebny do rozmów o życiu i stanie emocjonalnym, zarówno podopiecznego, jak i swoim. To bardzo ważny aspekt pracy za granicą, pomijany w innych publikacjach tego typu, oferowanych na polskim rynku.

Podręcznik „Niemiecki niezbędnik językowy dla opiekunów osób starszych i niepełnosprawnych” - oprawa miękka - Wydawca: WAGROS Ewa Rostek. Cena 32.33 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.