pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Opiekun osób chorych i starszych. Słownik tematyczny polsko-niemiecki, niemiecko-polski wraz z rozmówkami

Dane szczegółowe:
Wydawca: Level Trading
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 105x145 mm
EAN: 9788364051180
ISBN: 978-83-6405-118-0
Data: 2014-02-05
22.97  31.50  8.53 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

OPIEKUN OSÓB CHORYCH I STARSZYCH pomocny dla opiekunów, rehabilitantów, pielęgniarek w domach prywatnych i specjalistycznych placówkach fachowe słownictwo medyczne słownictwo ogólne przydatne w pracy opiekuna (prowadzenie domu, sprzątanie itp.) rozmówki zawierające zwroty przydatne przy pracy z osobą chorą / niepełnosprawną Opracowanie Opiekun osób chorych i starszych to specjalistyczna publikacja kierowana do osób wykonujących pracę opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta w krajach niemieckojęzycznych. Publikacja składa się z części słownikowej oraz części z rozmówkami.

Część słownikowa posiada zarówno układ polsko-niemiecki oraz układ niemiecko-polski i zawiera dwa typy haseł. Pierwszą grupę stanowią najbardziej potrzebne zwroty medyczne obejmujące najczęstsze schorzenia, badania, lekarstwa oraz metody i procedury terapeutyczne. Wszystkie hasła w tej grupie zawierają definicje. Bogaty zbiór haseł specjalistycznych sprawia, że publikacja może być przydatna również dla personelu świadczącego bardziej specjalistyczne usługi medyczne.

Druga grupa haseł to bardziej ogólne słownictwo potrzebne w codziennej pracy opiekuna, pielęgniarza czy rehabilitanta. Hasła ogólne nie posiadają definicji, chyba że w danej sytuacji może zachodzić wątpliwość co do znaczenia.

Hasła z obu grup są przedstawione w porządku alfabetycznym. Zarówno hasła specjalistyczne, jak i ogólne zawierają liczne przykłady użycia.

Podręcznik „Opiekun osób chorych i starszych. Słownik tematyczny polsko-niemiecki, niemiecko-polski wraz z rozmówkami” - oprawa miękka - Wydawca: Level Trading. Cena 22.97 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]