pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom podstawowy A1-A2, średni B1

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Ilość stron: 642 s.
EAN: 9788379842407
ISBN: 978-83-7984-240-7
Data: 2022-04-21
pozycja niedostępna

Opis podręcznika:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
Naucz się niemieckiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat.

Niemiecki. Kein Problem! poziom podstawowy, średni i zaawansowany to zawierający 642 strony komplet podręczników z kursem języka niemieckiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu przyswoisz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci, między innymi, bezproblemowo przywitać się i przedstawić, opowiedzieć o pochodzeniu, rodzinie, miejscu zamieszkania, pracy lub nauki. Nabędziesz umiejętność nawiązywania znajomości. Swobodnie założysz konto w banku, umówisz wizytę u lekarza, zarezerwujesz pokój w hotelu, zapytasz o drogę w mieście czy złożysz zamówienie w kawiarni bądź restauracji. Opanujesz pojęcia dotyczące komunikacji miejskiej, kolejowej czy związane z ruchem drogowym. Porozmawiasz o planach na wakacje, wyjściu na zakupy do centrum handlowego lub wspólnym wieczorze ze znajomymi. Nabycie samochodu czy wizyta u mechanika nie będą stanowiły problemu. Zaplanujesz wakacje oraz miło spędzisz wolny czas, zwiedzając miasto. Bez trudu porozmawiasz o pogodzie i zmianach klimatycznych. Treści podręczników uzupełniają nagrania MP3 oraz ćwiczenia, które w serwisie i aplikacji wspiera oryginalna metoda inteligentnych powtórek Super Memo.

W książkach znajdziesz:
-dialogi
-teksty
-ćwiczenia
-listy słownictwa
-objaśnienia gramatyczne
-komentarze
-słownik
-klucz odpowiedzi
Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w Super Memo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek Super Memo, w serwisie i aplikacji Super Memo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w Super Memo.com - w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie Super Memo.apps.

Super Memo.com to między innymi:
-indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, i OS), online i offline
-synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
-nagrania MP3
-funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy
-oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca
zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Podręcznik „Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom podstawowy A1-A2, średni B1” - oprawa miękka - Wydawca: SuperMemo World.