pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Niemiecki Kein Problem Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom A1-C1)

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2023
Oprawa: Pudełko kartonowe
Ilość stron: 642 s.
EAN: 9788379842896
ISBN: 978-83-7984-289-6
Data: 2023-09-12
164.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA Z ASYSTENTEM AI - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
Naucz się niemieckiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat.

Niemiecki. Kein Problem! to zawierający 642 strony komplet podręczników z kursem języka niemieckiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu poznasz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne dotyczące m. in. wykonywanej pracy, podróży, współczesnego świata, kultury i sztuki. Zdobyta wiedza pozwoli Ci zrozumieć i przeprowadzić rozmowę dotyczącą życia prywatnego, społecznego i zawodowego - od rodziny, zainteresowań i zakupów, po ambicje zawodowe czy wydarzenia współczesnego świata. Publikacja obejmuje również nagrania MP3 oraz ćwiczenia, które w serwisie i aplikacji wspiera oryginalna metoda inteligentnych powtórek Super Memo.

W książkach znajdziesz:
- dialogi
- teksty
- ćwiczenia
- listy słownictwa
- objaśnienia gramatyczne
- komentarze
- słownik
- klucz odpowiedzi
Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w Super Memo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek Super Memo, w serwisie i aplikacji Super Memo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w Super Memo.com - w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie supermemo.app.

Super Memo.com to między innymi:
- czat z Asystentem AI, który pełni rolę Twojego prywatnego korepetytora
- indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Android, i OS), online i offline
- synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
- nagrania MP3
- funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy
- oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca
zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Podręcznik „Niemiecki Kein Problem Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki (poziom A1-C1)” - oprawa Pudełko kartonowe - Wydawca: SuperMemo World. Cena 164.80 zł. Zapraszamy na zakupy!