pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Niemiecki. Kein Problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki. poziom podstawowy A1-A2, średni B1

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 864 s.
EAN: 9788379841967
ISBN: 978-83-7984-196-7
Data: 2021-04-01
Cena wydawcy: 179.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
Naucz się niemieckiego od poziomu podstawowego (A1-A2), przez średni (B1-B2), aż po zaawansowany (C1). Umożliwi Ci to swobodne porozumiewanie się w tym języku, zarówno w codziennych sytuacjach, jak i tych bardziej złożonych, wymagających płynnego formułowania wypowiedzi, rozumienia różnorodnych tekstów, prezentowania swoich opinii podczas dyskusji oraz prowadzenia rozmowy na dowolny temat.

Niemiecki. Kein Problem! poziom podstawowy, średni i zaawansowany to zawierający 640 stron komplet podręczników z kursem języka niemieckiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu przyswoisz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci, między innymi, bezproblemowo przywitać się i przedstawić, opowiedzieć o pochodzeniu, rodzinie, miejscu zamieszkania, pracy lub nauki. Nabędziesz umiejętność nawiązywania znajomości. Swobodnie założysz konto w banku, umówisz wizytę u lekarza, zarezerwujesz pokój w hotelu, zapytasz o drogę w mieście czy złożysz zamówienie w kawiarni bądź restauracji. Opanujesz pojęcia dotyczące komunikacji miejskiej, kolejowej czy związane z ruchem drogowym. Porozmawiasz o planach na wakacje, wyjściu na zakupy do centrum handlowego lub wspólnym wieczorze ze znajomymi. Nabycie samochodu czy wizyta u mechanika nie będą stanowiły problemu. Zaplanujesz wakacje oraz miło spędzisz wolny czas, zwiedzając miasto. Bez trudu porozmawiasz o pogodzie i zmianach klimatycznych.

W książkach znajdziesz:
- dialogi
- teksty
- ćwiczenia
- listy słownictwa
- objaśnienia gramatyczne
- komentarze
- słownik
- klucz odpowiedzi
Kupując książki, otrzymujesz kod dostępu do ich rozszerzeń multimedialnych w Super Memo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek Super Memo, w serwisie i aplikacji Super Memo. Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręczników może odbiegać od materiału kursów w Super Memo.com - w kursach mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książkach. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie Super Memo.apps.

Pakiet został wzbogacony o Rozmówki. Niemiecki - Niezbędnik w podróży, które są praktyczną pomocą nie tylko w czasie podróży wakacyjnych lub służbowych za granicę, ale mogą także służyć do nauki lub do odświeżenia wcześniej nabytej znajomości języka.

Książka obejmuje 3 000 wyrazów i zdań w czytelnym podziale na rozdziały:
Podstawowe wyrażenia i pozdrowienia
W podróży
Zakwaterowanie
Picie i jedzenie
Jedzenie na mieście
Zawieranie znajomości
Zakupy i usługi
Odzież i obuwie
Turystyka
Zdrowie
Problemy z prawem
Napisy informacyjne
co pomaga szybko wyszukać słowa, wyrażenia lub zdania przydatne do swobodnej komunikacji. Dodatkowo, wybrane słownictwo zostało zebrane w dwóch poręcznych słowniczkach: niemiecko-polskim i polsko-niemieckim (ponad 2 600 haseł).

Super Memo.com to między innymi:
- indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, i OS), online i
offline
- synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
- nagrania MP3
- funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy (w prezentowanym pakiecie,
funkcja rozpoznawania mowy dotyczy kursu: Niemiecki. Kein Problem!)
- oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca
zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Podręcznik „Niemiecki. Kein Problem! Kompleksowy kurs do samodzielnej nauki. poziom podstawowy A1-A2, średni B1” - oprawa miękka - Wydawca: SuperMemo World.