pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs B1-C1 do samodzielnej nauki (poziom średni i zaawansowany

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 400 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788379841271
ISBN: 978-83-7984-127-1
Data: 2019-10-01
Cena wydawcy: 99.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
Naucz się niemieckiego na poziomie średnim (B1-B2) i zaawansowanym (C1), aby płynnie formułować spójne wypowiedzi, rozumieć różnorodne teksty, prezentować i wyjaśniać swoje opinie podczas dyskusji oraz prowadzić rozmowę na dowolny temat.

Niemiecki. Kein Problem! poziom średni i zaawansowany to zawierający 400 stron podręcznik z kursem języka niemieckiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu przyswoisz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci, między innymi, poszukiwać pracy, założyć konto w banku czy umówić wizytę u lekarza. Ponadto wyjście na zakupy, nabycie samochodu, wizyta u mechanika również nie będą stanowiły problemu językowego. Zaplanujesz wakacje oraz miło spędzisz wolny czas, zwiedzając miasto. Bez trudu porozmawiasz o pogodzie i zmianach klimatycznych.

W książce znajdziesz:
dialogi
teksty
ćwiczenia
listy słownictwa
objaśnienia gramatyczne
komentarze
słownik
klucz odpowiedzi
Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych w Super Memo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek Super Memo (w serwisie i aplikacjach Super Memo). Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręcznika może odbiegać od materiału kursu w Super Memo.com. W kursie mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książce. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie Super Memo.apps.

Super Memo.com to między innymi:
indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, i OS), online i offline
synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
nagrania MP3
funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy
oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Podręcznik „Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs B1-C1 do samodzielnej nauki (poziom średni i zaawansowany” - oprawa miękka - Wydawca: SuperMemo World.