pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs A1-A2 do samodzielnej nauki (poziom podstawowy)

Dane szczegółowe:
Wydawca: SuperMemo World
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 150x210 mm
EAN: 9788379841264
ISBN: 978-83-7984-126-4
Data: 2019-10-01
Cena wydawcy: 79.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

NOWE WYDANIE BESTSELLERA - 500 000 SPRZEDANYCH EGZEMPLARZY!
Naucz się niemieckiego na poziomie podstawowym (A1-A2), aby swobodnie porozumiewać się w tym języku w codziennych sytuacjach komunikacyjnych.

Niemiecki. Kein Problem! poziom podstawowy to zawierający 240 stron podręcznik z kursem języka niemieckiego do samodzielnej nauki. Dzięki niemu przyswoisz najważniejsze słowa i struktury gramatyczne, które pozwolą Ci, między innymi, bezproblemowo przywitać się i przedstawić, opowiedzieć o pochodzeniu, rodzinie, miejscu zamieszkania, pracy lub nauki. Nabędziesz umiejętność nawiązywania znajomości. Swobodnie zarezerwujesz pokój w hotelu, zapytasz o drogę w mieście czy złożysz zamówienie w kawiarni bądź restauracji. Opanujesz pojęcia dotyczące komunikacji miejskiej, kolejowej czy związane z ruchem drogowym. Porozmawiasz o planach na wakacje, wyjściu na zakupy do centrum handlowego lub wspólnym wieczorze ze znajomymi.

W książce znajdziesz:
dialogi
teksty
ćwiczenia
listy słownictwa
objaśnienia gramatyczne
komentarze
słownik
klucz odpowiedzi
Kupując książkę, otrzymujesz kod dostępu do jej rozszerzeń multimedialnych w Super Memo.com: nagrań MP3 oraz ćwiczeń wspieranych oryginalną metodą inteligentnych powtórek Super Memo (w serwisie i aplikacjach Super Memo). Jednocześnie zwracamy uwagę, że zawartość podręcznika może odbiegać od materiału kursu w Super Memo.com. W kursie mogą wystąpić dodatkowe/inne zadania lub ćwiczenia, których nie ma w książce. Niezbędne wymagania dotyczące korzystania z dodatków multimedialnych znajdują na stronie Super Memo.apps.

Super Memo.com to między innymi:
indywidualny dostęp do platformy internetowej i aplikacji (Windows, Android, i OS), online i offline
synchronizacja postępów nauki między Twoimi urządzeniami
nagrania MP3
funkcja rozpoznawania mowy, która wspiera naukę wymowy
oparta o badania naukowe, wielokrotnie nagradzana metoda Super Memo, pozwalająca zapamiętywać tysiące słów z blisko 100% skutecznością.

Podręcznik „Niemiecki Kein Problem! Kompleksowy kurs A1-A2 do samodzielnej nauki (poziom podstawowy)” - oprawa miękka - Wydawca: SuperMemo World.