pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
New Enterprise B1+ SB + DigiBook
podręcznik:

New Enterprise B1+ SB + DigiBook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Wymiar: 295x210 mm
EAN: 9781471589270
ISBN: 978-14-7158-927-0
Data: 2021-03-25
72.26  75.57  3.31 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Pakiet obejmuje podręcznik w wersji papierowej (Student s Book) - edycja międzynarodowa - oraz kod aktywacyjny do podręcznika w wersji cyfrowej (Student s Book Digi Book). W międzynarodowej edycja podręcznika miejsca przeznaczone na wpisywanie odpowiedzi pozostawiono niezaciemnione. Wprowadzono także inne zmiany w stosunku do podręcznika w edycji polskiej.

 

Podręcznik (Student s Book) składa się z 12 tematycznych rozdziałów z materiałami dotyczącymi słownictwa (Vocabulary), gramatyki (Grammar in Use), umiejętności językowych (Skills in Action: Reading, Listening, Speaking, Everyday English, Writing) i zagadnień kulturowych (Culture). Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja powtórzeniowa (Review). Po każdych trzech rozdziałach zamieszczono moduły Values (z tematami, które skłaniają do refleksji i dyskusji o społecznych i moralnych wyzwaniach współczesnego świata) i Public Speaking Skills (z ćwiczeniami rozwijającymi umiejętność przemawiania publicznie). Na końcu podręcznika znajdują się sekcje CLIL, które pozwalają rozwijać umiejętności językowe w oparciu o ciekawe tematy przynależące do innych przedmiotów szkolnych (np. geografii, biologii, historii itd.).
 

Podręcznik w wersji cyfrowej (Student s Book Digi Book) zawiera: pełny materiał z podręcznika papierowego, interaktywne zadania, nagrania audio do zadań z zakresu rozumienia ze słuchu, filmy, statystyki postępów ucznia w zakresie poszczególnych umiejętności językowych.
Więcej o Express Digi Books →

 

Dostęp do Digi Booka jest ważny przez 15 miesięcy od momentu aktywacji kodu.
 

Z Digi Booka można korzystać na urządzeniach stacjonarnych (Windows, Mac) i mobilnych (Android, i OS).

Do korzystania na urządzeniach mobilnych zalecamy pobranie aplikacji Digi Books. Wymagania instalacyjne dla urządzeń mobilnych:

  • Android - aplikację pobiera się z Google Play Store (jest kompatybilna z wersją 5.0 i następnymi)
  • i OS - aplikację pobiera się z App Store (jest kompatybilna z wersją 11 i następnymi)

Jeden użytkownik (osoba posługująca się unikalnym loginem i hasłem) może korzystać z Digi Booka na 3 urządzeniach.

Podręcznik „New Enterprise B1+ SB + DigiBook” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 72.26 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Jenny Dooley - autor m.in.:
Produkty podobne: