pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
New Enterprise B1 SB + DigiBook
podręcznik:

New Enterprise B1 SB + DigiBook

Dane szczegółowe:
Wydawca: Express Publishing
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Wymiar: 210x290 mm
EAN: 9781471569906
ISBN: 978-14-7156-990-6
Data: 2020-06-22
74.88  78.11  3.23 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Podręcznik (Student s Book) New Enterprise B1 EDYCJA MIĘDZYNARODOWA różni się w następujący sposób od edycji wieloletniej:
niektóre zadania zostały zmienione,
miejsca przeznaczone na wpisywanie przez ucznia odpowiedzi pozostawiono niezaciemnione,
do podręcznika dołączono kod Digi Book umożliwiający korzystanie z interaktywnej wersji publikacji (więcej o Digibookach).
Podręcznik składa się z 12 tematycznych rozdziałów z materiałami dotyczącymi słownictwa (Vocabulary), gramatyki (Grammar in Use), umiejętności językowych (Skills in Action: Reading, Listening, Speaking, Everyday English, Writing) i zagadnień kulturowych (Culture). Na końcu każdego rozdziału znajduje się sekcja powtórzeniowa (Review). Po każdych trzech rozdziałach zamieszczono moduły Values (z tematami, które skłaniają do refleksji i dyskusji o społecznych i moralnych wyzwaniach współczesnego świata) i Public Speaking Skills (z ćwiczeniami rozwijającymi umiejętność przemawiania publicznie). Na końcu podręcznika znajdują się sekcje CLIL, które pozwalają rozwijać umiejętności językowe w oparciu o ciekawe tematy przynależące do innych przedmiotów szkolnych (np. geografii, biologii, historii itd.).

Podręcznik „New Enterprise B1 SB + DigiBook” - oprawa miękka - Wydawca: Express Publishing. Cena 74.88 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "New Enterprise B1 SB + DigiBook"
Jenny Dooley - autor m.in.:
Produkty podobne: