pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

MATeMAtyka. LO 3. Zakres podstawowy i rozszerzony. Zbiór zadań

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
Ilość stron: 320 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788326742019
ISBN: 978-83-2674-201-9
Data: 2021-09-16
37.70 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Zbiór zadań dla zakresu rozszerzonego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera duży wybór zadań (w tym zadań trudnych dla uczniów zainteresowanych matematyką) pisanych przez różnych autorów i sformułowanych inaczej niż w podręczniku, co umożliwia głębsze zrozumienie zagadnień, których dotyczą.
Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości.
Zadania różnych typów i różnie sformułowane ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału i głębszemu zrozumieniu zagadnień, których dotyczą.
Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań, a oznaczenie żółtym paskiem treści z zakresu rozszerzonego umożliwia świadome przygotowanie do egzaminu.
Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu.
Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

Podręcznik „MATeMAtyka. LO 3. Zakres podstawowy i rozszerzony. Zbiór zadań” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 37.70 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]