pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

MATeMAtyka 1. Szkoła ponadpodstawowa. Liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 294 s.
Wymiar: 170x240 mm
EAN: 9788326736674
ISBN: 978-83-2673-667-4
Data: 2019-09-06
35.44 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Zbiór zadań dla zakresu podstawowego skorelowany z podręcznikiem jest jego doskonałym uzupełnieniem. Zawiera gotowe zestawy różnorodnych zadań do pracy na lekcji i w domu. Dzięki zadaniom typu maturalnego po każdym dziale umożliwia przygotowanie się do matury już od klasy 1.

Zwięzła porcja teorii przed każdym działem pozwala na szybkie przypomnienie wiadomości, a zadania z przykładowymi rozwiązaniami ułatwiają samodzielną pracę.

Różnorodne zadania w całym zbiorze - ćwiczeniowe (z wieloma podpunktami), otwarte i zamknięte, wymagające uzasadnienia - sprzyjają skutecznemu opanowaniu materiału.

Uporządkowanie zadań według trzech stopni trudności ułatwia dobór odpowiednich zadań.

Zestawy zadań powtórzeniowych po każdym dziale pozwalają na ćwiczenie umiejętności matematycznych i gruntowne przygotowanie się do sprawdzianu.

Zadania typu maturalnego oraz zadania CKE z matur pozwalają sprawdzać umiejętności i systematycznie oswajają z formą egzaminu.

Podręcznik „MATeMAtyka 1. Szkoła ponadpodstawowa. Liceum i technikum. Zbiór zadań. Zakres podstawowy” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 35.44 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]