pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Krzyżówki na lekcje religii i etyki z płytą CD. sentencje filozoficzne,...
Podręczniki »
podręcznik:

Krzyżówki na lekcje religii i etyki z płytą CD. sentencje filozoficzne, myśli Świętego Jana Pawła II. Gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna

Dane szczegółowe:
Wydawca: Świętego Wojciecha
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 136 s.
Wymiar: 145x210 mm
EAN: 9788375166163
ISBN: 978-83-7516-616-3
Data: 2014-08-06
17.18  25.00  7.82 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Krzyżówki na lekcje religii i etyki z płytą CD. sentencje filozoficzne, myśli Świętego Jana Pawła II. Gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna - opis podręcznika:

To już 3 tom książki z krzyżówkami. Adresowany do nauczycieli religii i etyki. Na rozwiązania krzyżówek składają się myśli św. Jana Pawła II oraz znanych filozofów, pisarzy.

Praca z krzyżówką to metoda nauczania dająca punkt wyjścia do dyskusji na temat hasła-rozwiązania - sprawdza się jako forma zadania domowego, forma przygotowania do lekcji na zadany temat; może też zostać wykorzystana podczas konkursów klasowych, szkolnych oraz międzyszkolnych.

Krzyżówka jako środek dydaktyczny pomaga rozszerzać zasób słownictwa, uatrakcyjnia lekcję, zmusza też do kreatywnego myślenia i twórczych odkryć.

W książce znajdują się 64 krzyżówki.

Książka zawiera płytę z szablonami krzyżówek, pytaniami oraz rozwiązaniami krzyżówek.

Podręcznik „Krzyżówki na lekcje religii i etyki z płytą CD. sentencje filozoficzne, myśli Świętego Jana Pawła II. Gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna” - oprawa miękka - Wydawca: Świętego Wojciecha. Cena 17.18 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Krzyżówki na lekcje religii i etyki z płytą CD. sentencje filozoficzne,..."
Produkty podobne:
Religia. Klasa 1. Liceum. Błogosławieni, - okładka podręcznika
Religia. Klasa 1. Liceum. Błogosławieni, którzy... Krzysztof Mielnicki, Elżbieta Kondrak