pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Kompass Team 1. Szkoła podstawowa. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 z płytą CD

Dane szczegółowe:
Wydawca: Szkolne PWN
Rok wyd.: 2017
Oprawa: miękka
Ilość stron: 144 s.
Wymiar: 205x290 mm
EAN: 9788326228841
ISBN: 978-83-2622-884-1
Data: 2017-06-27
Cena wydawcy: 48.60 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

"Kompass Team 1" to podręcznik dostosowany do nowej podstawy programowej obowiązującej od września 2017 roku. Materiał leksykalno-gramatyczny "Kompass Team" został przygotowany zgodnie z najnowszą dydaktyką komunikatywną. Do podręcznika dołączona jest płyta audio prezentująca wzorce fonetyczne tekstów oraz nagrania do zadań rozwijających i sprawdzających sprawność rozumienia ze słuchu.

Podręcznik "Kompass Team 1" jest przeznaczony dla uczniów klasy 7 nowej szkoły podstawowej, którzy rozpoczynają naukę języka niemieckiego jako drugiego języka obcego (podstawa programowa II.2).

Podręcznik zawiera:
- 5 rozdziałów składających się z 5 jednostek, z których każda przewidziana jest do zrealizowania w ciągu dwóch godzin lekcyjnych; lekcja rozpoczynająca cały kurs przekazuje treści realioznawcze.

- przygotowaną do każdego rozdziału sekcję Kompass-Training, która prezentuje dodatkowe zadania i oferuje praktyczne wskazówki dotyczące poszczególnych ćwiczeń.

- dodatkowy materiał Interregio, który rozwija kompetencję interkulturową.

- nowe projekty Kompass-Projekte do każdego rozdziału, które pomagają ćwiczyć jednocześnie umiejętności językowe oraz m.in. współdziałanie w grupie.

- reguły i tabele gramatyczne oraz słowniczek alfabetyczny wraz z listą zwrotów i wyrażeń - na końcu podręcznika.

Podręcznik „Kompass Team 1. Szkoła podstawowa. Podręcznik do języka niemieckiego dla klas 7-8 z płytą CD” - oprawa miękka - Wydawca: Szkolne PWN.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]