pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Kartkówki z biedronką 2. Ćwiczenia utrwalająco-sprawdzające wiedzę...
podręcznik:

Kartkówki z biedronką 2. Ćwiczenia utrwalająco-sprawdzające wiedzę polonistyczną, matematyczną i społeczno-przyrodniczą

Dane szczegółowe:
Wydawca: ANNAŁ
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 112 s.
Wymiar: 200x285 mm
EAN: 9788386971046
ISBN: 978-83-8697-104-6
Data: 2014-06-04
Cena wydawcy: 25.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:

Kartkówki z biedronką 2. Ćwiczenia utrwalająco-sprawdzające wiedzę polonistyczną, matematyczną i społeczno-przyrodniczą - Dorota Piątkowska - opis podręcznika:

Kartkówki z biedronką 2 to druga z serii książek dla klas 1-3 szkoły podstawowej. Książka została opracowana zgodnie z nową podstawą programową. Zawiera treści z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej i społeczno-przyrodniczej w trzech osobnych rozdziałach. Z uwagi na swoją uniwersalność może być stosowana z dowolnymi programami i podręcznikami jako materiał utrwalająco-sprawdzający wiedzę i umiejętności ucznia zarówno w szkole jak i w domu.

Obok wartości edukacyjnej, zadaniem książki jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych i szeroko rozumianej twórczości dziecka.

Ćwiczenia w niej zawarte mogą być wykorzystywane w profilaktyce ryzyka dysleksji rozwojowej i pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych (SPE).

I. Edukacja polonistyczna: alfabet, głoska-litera, samogłoski, spółgłoski, dwuznaki, głoski miękkie, zdania, rodzaje zdań, skróty, czytanie ze zrozumieniem, rzeczownik, czasownik, przymiotnik II. Edukacja matematyczna: orientacja przestrzenna, zbiory, cechy wielkościowe, działania na liczbach w zakresie, 10, 20, 30, obliczenia z niewiadomą, mierzenie pojemności, ważenie, cyfry rzymskie i kalendarz, zegar, mierzenie długości, figury geometryczne, wprowadzenie do ułamków III. edukacja społeczno- przyrodnicza: roślina (kwiat, rozwój, uprawa), owoce i warzywa, witaminy, las, w zbiorniku wodnym, kot i pies, zwierzęta egzotyczne, ptaki, łańcuchy pokarmowe, ochrona przyrody, Ziemia

Podręcznik „Kartkówki z biedronką 2. Ćwiczenia utrwalająco-sprawdzające wiedzę polonistyczną, matematyczną i społeczno-przyrodniczą” - oprawa miękka - Wydawca: ANNAŁ.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku ""
Dorota Piątkowska - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Jestem mistrzem ortografii 7-9 - okładka podręcznika
Jestem mistrzem ortografii 7-9 lat Halina Zielińska, Kasia Kołodziej