pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

PUS. To już potrafię 4. Ćwiczenia utrwalająco - sprawdzające dla dzieci w klasach 1-3

Dane szczegółowe:
Wydawca: EPIDEIXIS
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 32 s.
Wymiar: 170x235 mm
EAN: 9788375141603
ISBN: 978-83-7514-160-3
Data: 2011-03-14
20.07 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Czwarta książeczka z serii To już potrafię przeznaczona jest dla dzieci w klasach II-III; zawiera bogaty i uporządkowany materiał utrwalająco - sprawdzający, oparty na założeniach programowych nauczania zintegrowanego, który obejmuje: zagadnienia matematyczne: dodawanie i odejmowanie w zakresie 100, mnożenie i dzielenie w zakresie 50, kolejność wykonywania działań, zadania tekstowe, quiz matematyczny; zagadnienia środowiska społeczno - przyrodniczego: wyróżnianie części rośliny, rozpoznawanie roślin i zwierząt żyjących w różnych środowiskach, odczytywanie nazw miesięcy w systemie rzymskim, odczytywanie wskazań zegara, quiz przyrodniczy; zagadnienia związane z kształceniem językowym: ćwiczenie poprawności pisowni wyrazów z: u, ó i spółgłoskami miękkimi, posługiwanie się ze zrozumieniem pojęciami związanymi ze strukturą i funkcja teatru, wyróżnianie rzeczowników, przymiotników i czasowników, przysłowia ludowe: wiosna, lato, uzupełnianie tekstu-czytanie ze zrozumieniem, łączenie rzeczowników z przymiotnikami, quiz czytelniczy.
Poznawanie, opanowanie i utrwalanie materiału z zakresu trzech przedmiotów daje możliwość osiągania przez dzieci coraz wyższego stopnia samodzielności, myślenia, rozumowania i sprawności działania, co służyć może bezpośrednio rozbudzaniu ich zainteresowań poznawczych i kształtowaniu pozytywnej motywacji uczenia się.
Książeczki PUS służą zawsze w połączeniu z Zestawem Kontrolnym PUS - poręcznym, zamykanym pudełkiem z plastiku w którym znajduje się 12 ponumerowanych klocków, a cyfry na klockach odpowiadają numerom zadań w książeczkach.
Zestaw Kontrolnyrośnie razem z dzieckiem" i raz zakupiony, służy przez wiele lat do zabawy ze wszystkimi książeczkami PUS.

Podręcznik „PUS. To już potrafię 4. Ćwiczenia utrwalająco - sprawdzające dla dzieci w klasach 1-3” - oprawa miękka - Wydawca: EPIDEIXIS. Cena 20.07 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]