pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Język angielski zawodowy dla techników elektroników i mechatroników....
podręcznik:

Język angielski zawodowy dla techników elektroników i mechatroników. Ćwiczenia

autor:

Piotr Beń

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
EAN: 9788302196638
ISBN: 978-83-0219-663-8
Data: 2021-08-04
47.90  50.22  2.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Język angielski zawodowy dla techników elektroników i mechatroników. Ćwiczenia - opis podręcznika:

Zeszyt ćwiczeń do nauki języka angielskiego zawodowego w zawodach technik elektronik i technik mechatronik.
Zawiera szereg różnorodnych ćwiczeń, rozwijających sprawność językową, w zakresie tematów związanych z pracą w branży elektroniczno-mechatronicznej, takich jak: budowa maszyn i urządzeń, montaż elementów i podzespołów, instalowanie sieci komputerowych i telewizyjnych, konserwacja i naprawa urządzeń i systemów elektronicznych. Dzięki ćwiczeniom przyszły technik będzie swobodnie porozumiewać się słownictwem w obszarach z zakresu kompetencji personalnych i społecznych i pozna zasady pracy w zespole. Zrozumie także kwestie związane z przepisami bhp w branży elektroniczno-mechatronicznej.
Zeszyt pomoże kandydatom do pracy w zawodach technik elektronik i technik mechatronik umiejętnie przygotować się do pracy. Przeprowadzi krok po kroku przez przykładową rozmowę kwalifikacyjną i ułatwi zrozumienie zasad jej prowadzenia oraz autoprezentacji. W publikacji znajdują się również informacje o tym, jak napisać list motywacyjny, wypełnić kwestionariusz osobowy i przygotować dobre CV.
Nagrania dialogów i tekstów źródłowych, dostępne online za pomocą kodów QR, pozwolą na osłuchanie się z żywym językiem i ułatwią przyswojenie poprawnej wymowy.
Po wykonaniu wielu różnorodnych zadań kandydat do zawodów technik elektronik i technik mechatronik lepiej zrozumie materiał, utrwali wiadomości i słownictwo branżowe.

Podręcznik „Język angielski zawodowy dla techników elektroników i mechatroników. Ćwiczenia” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 47.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]