pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Język angielski zawodowy dla technika ekonomisty i rachunkowości....
podręcznik:

Język angielski zawodowy dla technika ekonomisty i rachunkowości. Język angielski

Dane szczegółowe:
Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP
Rok wyd.: 2021
Oprawa: miękka
EAN: 9788302196485
ISBN: 978-83-0219-648-5
Data: 2021-08-04
47.90  50.22  2.32 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Język angielski zawodowy dla technika ekonomisty i rachunkowości. Język angielski - opis podręcznika:

Zeszyt ćwiczeń dla technika ekonomisty i technika rachunkowości zawiera podstawową terminologię w języku angielskim w branży ekonomicznej. Publikacja wyczerpująco objaśnia wiele zagadnień ekonomicznych, m.in. strukturę organizacyjną przedsiębiorstwa, dokumentację i korespondencję. Uczy najpotrzebniejszych zwrotów, pisania e-maili służbowych, pomaga przygotować umowy, prowadzić negocjacje. Działy dotyczące banków, przepisów prawa w działalności jednostki organizacyjnej czy prac biurowych pozwalają zapoznać się ze specjalistycznym językiem prawniczym. W publikacji przedstawiono też zagadnienia dotyczące: biznesplanu, ubezpieczeń, analizy finansowej, BHP w branży ekonomicznej, reklamy, ubiegania się o pracę, rozmów telefonicznych, kształtowania stosunków interpersonalnych, budowania wizerunku firmy.
Każdy dział zaczyna się od słowniczka, który zawiera wszystkie słówka z ćwiczeń, natomiast na końcu publikacji umieszczono słownik angielsko-polski z transkrypcją fonetyczną i międzynarodowym alfabetem fonetycznym.
Dzięki temu zeszytowi ćwiczeń uczeń doskonale przygotuje się do zawodu i pracy, zarówno wakacyjnej, jak i stałej, w międzynarodowym środowisku. Pomocą w aplikowaniu na wymarzone stanowisko będą z pewnością wzory CV, listu motywacyjnego oraz przykładowa rozmowa kwalifikacyjna.
Nagrania dialogów i tekstów źródłowych, dostępne online za pomocą kodów QR, pozwolą na osłuchanie się z żywym językiem i ułatwią uczniowi przyswojenie poprawnej wymowy.
Dzięki wykonaniu wielu różnych zadań, ćwiczących kompetencje językowe, przyszły technik ekonomista i technik rachunkowości lepiej zrozumieją materiał, utrwalą wiadomości i słownictwo branżowe.

Podręcznik „Język angielski zawodowy dla technika ekonomisty i rachunkowości. Język angielski” - oprawa miękka - Wydawca: Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, WSiP. Cena 47.90 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]