pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

J. Polski. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Wielka Przygoda. Ćwiczenia cz. 3

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 88 s.
Wymiar: 205x275 mm
EAN: 9788326739583
ISBN: 978-83-2673-958-3
Data: 2020-08-10
20.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Ćwiczenia zintegrowane z serii Wielka Przygoda do klasy 1, część 3 wprowadzają ucznia w świat edukacji polonistycznej, społecznej i przyrodniczej, kształtują niezbędne umiejętności czytania i pisania oraz stosując zasadę stopniowana trudności, przybliżają naukę o języku.

Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu tych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń.

Rozwijają sprawność poprawnego pisania liter dzięki różnorodnym ćwiczeniom zaczynając od wprowadzanych liter pisanych po śladzie i w liniaturze, połączeń literowych, a także wyrazów i zdań. Ćwiczenia tego typu pojawią się w zeszytach cz. 1, 2 i 3 zgodnie z kolejnością wprowadzanych liter.

Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z kolorowankami, rozsypankami literowymi, wyrazowymi, rebusami i łamigłówkami. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku.

Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania.

Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach Nasze lektury, poświęconych tekstom zlecanym w podstawie programowej.

Wprowadzają ucznia w świat nauki o języku.

Pozwalają bliżej poznać świat przyrody i uczą szacunku do otaczającego nas świata na stronach W świecie przyrody.

Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony Czy to już umiem.

Doskonalą umiejętność płynnego czytania poprzez ciekawe, często bardzo dowcipne teksty zamieszczone na końcu każdego zeszytu ćwiczeń strony Trening czytania.

Podręcznik „J. Polski. Klasa 1. Szkoła podstawowa. Wielka Przygoda. Ćwiczenia cz. 3” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 20.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]