pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Wielka Przygoda SP 3 J. Polski ćw. cz.4 2022 NE

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2022
Oprawa: miękka
Wymiar: 275x205 mm
EAN: 9788326743924
ISBN: 978-83-2674-392-4
Data: 2022-08-08
23.19 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Ćwiczenia zintegrowane z serii ,,Wielka Przygoda do klasy 3 cz. 4 kontynuują przygodę ucznia w świecie edukacji polonistycznej i społecznej - rozwijają umiejętności czytania i pisania oraz, stosując zasadę stopniowana trudności, rozszerzają wiedzę o języku.

  • Utrwalają, doskonalą i rozwijają umiejętności dziecka z zakresu wyżej wymienionych edukacji dzięki precyzyjnie dobranym zestawom ćwiczeń. 
  • Doskonalą sprawność językową i wzbogacają słownictwo poprzez różnorodne ćwiczenia i zadania.
  • Uczą analizowania tekstów i rozumienia ich na stronach Czytam i rozumiem oraz Nasze lektury- poświęconych utworom zalecanym w podstawie programowej.
  • Przybliżają uczniowi świat nauki o języku, gramatyki i zasady ortografii na stronach Przygoda z ortografią.
  • Usprawniają motorykę małą, percepcję i pamięć wzrokową na stronach z ćwiczeniami na spostrzegawczość, z rozsypankami literowymi i wyrazowymi. Każdy zeszyt zawiera też wyklejankę z naklejkami wielokrotnego użytku.
  • Wspomagają spostrzegawczość, umiejętność koncentracji i logicznego myślenia poprzez kreatywne zabawy, rebusy i ćwiczenia logiczne zamieszczone na stronach Łamigłówki.
  • Pomagają w przygotowaniu uczniów do różnorodnych form sprawdzania wiedzy i umiejętności poprzez strony Czy to już umiem

Podręcznik „Wielka Przygoda SP 3 J. Polski ćw. cz.4 2022 NE” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 23.19 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.