pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Informatyka. Klasa 2. Szkoła podstawowa. Ćwiczenia z płytą CD

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2020
Oprawa: miękka
Ilość stron: 56 s.
Wymiar: 200x275 mm
EAN: 9788326738661
ISBN: 978-83-2673-866-1
Data: 2020-07-16
22.80 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Informatyka do klasy 1 gwarantuje najwyższy poziom nauczania i pełną realizację zapisów nowej podstawy programowej. Ćwiczenia wraz z płytą rozwijają kreatywne myślenie, uczą rozwiązywania problemów i zagadnień, które są kluczowe dla myślenia analitycznego, oraz wprowadzają w świat języka programowania.
Rozwija spostrzegawczość, szybkość i refleks, kształtując umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów za pomocą komputera.
Rozbudza ciekawość i wdraża do samodzielnego logicznego myślenia oraz pomaga w zrozumieniu niekiedy trudnych zagadnień informatycznych.
Wspiera efektywne i usystematyzowane wprowadzenie ucznia w świat każdej edukacji (polonistycznej, przyrodniczej, matematycznej) dzięki dokładnym opisom/instrukcjom, przykładowym zrzutom ekranów i filmom zamieszczonym na płycie.
Rozwija oraz doskonali sprawność manualną, pamięciową i matematyczną dzięki różnorodnym ćwiczeniom i zadaniom do wykonania w zeszycie i na płycie.
Usprawnia wyobraźnię i myślenie kojarzeniowe oraz rozwija kompetencje społeczne przydatne na każdym etapie edukacji i w życiu codziennym (odwaga, wiara we własne możliwości, wytrwałość).
Zachęca do rozwiązywania zadań i ćwiczeń nowoczesną bajkową grafiką, która jest bliska dziecku.
Doskonali umiejętności praktyczne z zakresu edytora grafiki (program Paint), edytora tekstu (Notatnik, MS Word) oraz podstaw programowania.
Płyta skorelowana z zeszytem ćwiczeń pozwala na samodzielną pracę ucznia dzięki poleceniom w formie tekstu i lektora oraz różnorodnym feedbackom na każdym etapie gry i ćwiczenia.

Podręcznik „Informatyka. Klasa 2. Szkoła podstawowa. Ćwiczenia z płytą CD” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 22.80 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.