pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Edukacja wczesnoszkolna klasa 2. Zeszyt ćwiczeń. Informatyka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2021
Oprawa: Miękka
Wymiar: 205x275 mm
EAN: 9788326740855
ISBN: 978-83-267-4085-5
Data: 2021-07-14
22.51 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:


Informatyka do klasy 2 gwarantuje najwyższy poziom nauczania i pełną realizację zapisów podstawy programowej. Zadania i filmy instruktażowe pomagają zdobyć wprawę w korzystaniu z podstawowych programów komputerowych (Paint, Word) oraz uczą rozwiązywania problemów. Liczne gry rozwijają kreatywne myślenie, wspierają pracę zespołową i pozwalają dobrze opanować podstawy programowania.

Informatyka:
Rozwija spostrzegawczość, szybkość i refleks, kształtując umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów za pomocą programów komputerowych.

Usprawnia wyobraźnię i myślenie skojarzeniowe oraz rozwija kompetencje społeczne, przydatne na każdym etapie edukacji i w życiu codziennym. Ułatwia zrozumienie istotnych zagadnień informatycznych oraz uczy obsługi podstawowych programów komputerowych dzięki czytelnym i prostym (krok po kroku) opisom, które ilustrują liczne zdjęcia i zrzuty ekranowe.

Uczy programowania poprzez zabawę – gry zawarte na w aplikacji intuicyjnie rozwijają umiejętność kodowania, logicznego myślenia i dążenia do celu, kształtują cierpliwość i myślenie przyczynowo-skutkowe. Aplikacja skorelowana z zeszytem ćwiczeń pozwala na samodzielną pracę dzięki poleceniom w formie tekstu czytanego przez lektora oraz różnorodnym feedbackom na każdym etapie gry i rozwiązywania zadania.

Uczy sprawnego i bezpiecznego posługiwania się komputerem, myszą i klawiaturą.

Podręcznik „Edukacja wczesnoszkolna klasa 2. Zeszyt ćwiczeń. Informatyka” - oprawa Miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 22.51 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]