pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki
podręcznik:

Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki

Dane szczegółowe:
Wydawca: Helion
Rok wyd.: 2011
Oprawa: miękka
Ilość stron: 296 s.
Wymiar: 168x237 mm
EAN: 9788324628483
ISBN: 978-83-246-2848-3
Data: 2011-02-22
40.08 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

"Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki. Wydanie III" to książka, która pozwoli Ci znakomicie przygotować się do najważniejszego egzaminu w życiu - matury.

Nie powiela ona materiału z podręcznika do informatyki, ale raczej oferuje pomoc w określeniu i opanowaniu tematów, których znajomość jest niezbędna do tego, żeby bez trudu poradzić sobie na egzaminie maturalnym.

Jeśli dobrze poznasz zakres wymaganej wiedzy teoretycznej i praktycznej, będziesz mógł zorientować się we własnych mocnych stronach i uzupełnić luki w wykształceniu.
Nie bez znaczenia jest także i to, że wszystkim zagadnieniom towarzyszą zadania maturalne z lat poprzednich - to pozwoli Ci wyrobić sobie zdanie o ich poziomie trudności i sposobie myślenia ich autorów.

Książka została podzielona na trzy części:Systemy i sieci komputerowe",Algorytmy i techniki programowania" oraz Programy użytkowe". Zadania związane z każdą z nich na 100% pojawią się na egzaminie.

Szczególną uwagę poświęcono tu tematom najtrudniejszym - algorytmice i programowaniu. Dwie pozostałe, łatwiejsze części, autorzy potraktowali nieco bardziej skrótowo, ale nie pominęli w nich żadnej z najważniejszych kwestii. Ponadto, przygotowali dla Ciebie pewną niespodziankę - całkowicie zrezygnowali z posługiwania się mało przydatnym poza szkołą językiem Pascal i zastąpili go językiem C, mającym obowiązywać na maturze od roku 2012.

Zdaj maturę koncertowo!

Sięgnij po nowoczesne, znakomite uzupełnienie podręczników:

  • Informatyka Europejczyka. Informatyka. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Część I
  • Informatyka Europejczyka. Informatyka. Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych. Część II

Podręcznik „Informatyka Europejczyka. Zagadnienia maturalne z informatyki” - oprawa miękka - Wydawca: Helion. Cena 40.08 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Danuta Mendrala, Tomasz Francuz, Marcin Szeliga - autor m.in.:
Produkty podobne: