pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Hiszpański nie gryzie (+ CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2012
Oprawa: miękka
Ilość stron: 160 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788377881156
ISBN: 978-83-7788-115-6
Data: 2012-06-25
Cena wydawcy: 34.90 złpozycja niedostępna

Opis podręcznika:

Innowacyjny kurs od podstaw. Aktywna nauka słownictwa i gramatyki za pomocą ćwiczeń.

HISZPAŃSKI nie gryzie! to kurs, z którym: - aktywnie uczysz się języka od podstaw, - przyjemnie poznajesz użyteczne słownictwo, - praktycznie trenujesz znajomość gramatyki, - uczysz się gotowych zwrotów konwersacyjnych, - poznajesz współczesny, codzienny język hiszpański.

Kurs przeznaczony jest zarówno dla uczniów, jak i dorosłych samouków dopiero zaczynających naukę, którzy chcą łatwo i przyjemnie opanować podstawy języka hiszpańskiego na poziomie komunikacyjnym.

Książka (160 str.) opiera się na niezwykle atrakcyjnej metodzie aktywnej nauki języka poprzez rozwiązywanie różnorodnych ćwiczeń. W rozdziałach tematycznych znajdziesz: około 90 najpopularniejszych zagadnień, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, gramatykę w pigułce, porcję niezbędnego słownictwa, ćwiczenia, ciekawostki o kulturze oraz specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach praktycznych minisłowniczków, a dodatkowo na końcu książki znajdziesz podręczny zbiorczy słownik.

GRATIS płyta CD z ponad 70 minutami nagrań prawidłowej wymowy pomaga w nauce poprawnej wymowy oraz ćwiczeniu rozumienia ze słuchu.

Odkryj unikalną metodę aktywnej nauki. Przekonaj się, że hiszpański nie gryzie!

Podręcznik „Hiszpański nie gryzie (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawca: Edgard.

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]