pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Nuevo Espanol de pe a pa 1. Język hiszpański dla początkujących

Dane szczegółowe:
Wydawca: WAGROS Ewa Rostek
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 240 s.
Wymiar: 200x285 mm
EAN: 9788363685096
ISBN: 978-83-6368-509-6
Data: 2014-10-08
65.21 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Nuevo ESPANOL DE PE A PA 1 to nowe wydanie popularnego podręcznika do hiszpańskiego, cieszącego się od wielu lat niesłabnącym powodzeniem. Obecna wersja została poszerzona o wiele nowych dialogów i tekstów odpowiadających na zapotrzebowanie współczesnego odbiorcy. Dodatkowo autorka wzbogaciła podręcznik o nowy typ ćwiczeń rozwijających umiejętność komunikacji. To nowoczesny podręcznik napisany specjalnie dla Polaków, wyjaśniający różnice między językiem hiszpańskim i polskim, doskonały do pracy w grupie, jak i do samodzielnej nauki.

Zawiera: - dialogi i teksty o aktualnej tematyce: podróże, muzyka, kino, sport, komputery, nowe technologie itp.

- ćwiczenia interaktywne i tradycyjne z kluczem - zadania do wykonania w parach oraz projekty - humor, piosenki i gry językowe - teksty w formacie mp3 nagrane przez rodowitych Hiszpanów i mieszkańców Ameryki Południowej - objaśnienia gramatyczne po polsku oraz słowniczek hiszpańsko-polski Autorka: Dr Anna Wawrykowicz, iberystka, wykładowca języka hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem nauczyciela akademickiego (Politechnika Wrocławska - Studium Języków Obcych oraz Uniwersytet Wrocławski - Filologa Hiszpańska). Specjalizuje się w nauczaniu języka hiszpańskiego jako obcego. Autorka 13 podręczników do nauki języka hiszpańskiego; od 1994 roku rzeczoznawca ds. podręczników w Komisji MEN.

Podręcznik „Nuevo Espanol de pe a pa 1. Język hiszpański dla początkujących” - oprawa miękka - Wydawca: WAGROS Ewa Rostek. Cena 65.21 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.