pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Geografia 4. Liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony.

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2022
EAN: 9788381972437
Data: 2022-09-27
63.42 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis podręcznika:

Podręcznik Geografia 4 Zakres rozszerzony został przygotowany dla uczniów klasy 4 liceów ogólnokształcących i techników. Publikacja pozwala przygotować się do uzyskania pozytywnego wyniku na maturze z tego przedmiotu.

Każdy dział publikacji zaczyna się od spisu tematów z danego obszaru. Bezpośrednio pod tytułem rozdziału uczeń znajdzie blok Na tej lekcji, gdzie podano cele realizowane w danym temacie. Zagadnienia z geografii politycznej, społecznej i gospodarczej zilustrowano licznymi wykresami, diagramami i mapami. Ilustracje wykorzystano także w bloku zadań do rozwiązania, których wykonanie po każdej lekcji umożliwi uczniom zapoznanie się z typami zadań występującymi w arkuszach maturalnych. Podsumowanie lekcji stanowi zbiór najważniejszych treści do zapamiętana z danego tematu. Z podobnego zestawienia - Podsumowanie przed sprawdzianem - można skorzystać przy powtórkach po przerobieniu całego działu. Hasła na marginesach i definicje wyróżnione kolorową czcionką pozwolą szybko odnaleźć najważniejsze pojęcia, nazwy i zagadnienia.

Podręcznik „Geografia 4. Liceum i technikum. Podręcznik. Zakres rozszerzony.” - Wydawca: OPERON. Cena 63.42 zł. Zapraszamy na zakupy!