pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Fizyka. Klasa 1. Liceum. Odkryć fizykę. Karty Pracy. Zakres podstawowy

Dane szczegółowe:
Wydawca: Nowa Era
Rok wyd.: 2019
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 210x270 mm
EAN: 9788326736704
ISBN: 978-83-2673-670-4
Data: 2019-07-25
25.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis podręcznika:

Karty pracy ucznia z Dziennikiem laboratoryjnym dla klasy 1. liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego Odkryć fizykę to publikacja ułatwiająca systematyczną pracę zarówno na lekcji, jak i w domu, oraz przygotowanie do sprawdzianu.
Umożliwia systematyczną naukę rozwiązywania różnych typów zadań dzięki odpowiedniemu doborowi zadań o dostosowanym do możliwości uczniów poziomie trudności, Przykładom rozwiązanych zadań i zadaniom do nich analogicznym, a także wskazówkom i odpowiedziom.
Ułatwia kształcenie umiejętności przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki Dziennikowi laboratoryjnemu po każdym dziale, zadaniom typu doświadczalnego oraz kodom QR kierującym do filmów z doświadczeniami, w tym wszystkimi obowiązkowymi, skorelowanymi z doświadczeniami w podręczniku.
Zapewnia skuteczne przygotowanie do sprawdzianu poprzez bieżącą pracę ze wszystkimi rodzajami zadań, a także wykorzystanie Kart powtórzeniowych.

Podręcznik „Fizyka. Klasa 1. Liceum. Odkryć fizykę. Karty Pracy. Zakres podstawowy” - oprawa miękka - Wydawca: Nowa Era. Cena 25.00 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]