pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Evolution Plus 2. Język angielski. Szkoła podstawowa. Książka ucznia...
podręcznik:

Evolution Plus 2. Język angielski. Szkoła podstawowa. Książka ucznia (+ CD)

autor:

Nick Beare

Dane szczegółowe:
Wydawca: Macmillan Publishers Ltd
Rok wyd.: 2014
Oprawa: miękka
Ilość stron: 140 s.
Wymiar: 210x300 mm
EAN: 9788376212647
ISBN: 978-83-7621-264-7
Data: 2014-07-08
49.65  50.20  0.55 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h
Evolution plus to nowe wydanie popularnej serii Evolution, przeznaczonej dla klas 4 6 szkoły podstawowej. Podręcznik zapewnia uczniom łagodne przejście do II etapu edukacyjnego, co jest szczególnie ważne m.in. dla tych nauczycieli, u których w jednej klasie spotkają się uczniowie dziewięcio- i dziesięcioletni. Evolution plus w naturalny sposób dorasta razem z uczniami, przygotowując ich do sprawdzianu szóstoklasisty, pierwszego poważnego sprawdzianu z języka angielskiego w ich życiu.

Nowy materiał językowy wprowadzany jest w kontekście dostosowanym do realnego świata i otoczenia dzieci, co pozwala im szybciej przyswajać nowe słownictwo i struktury gramatyczne oraz wykonywać ćwiczenia, mające na celu ich utrwalenie. Wśród nich znajduje się wiele ćwiczeń w typie egzaminacyjnym, przygotowujących uczniów do wszystkich czterech części sprawdzianu. Pojawiają się one zarówno w Książce ucznia, jak i w Zeszycie ćwiczeń już od czwartej klasy, ale ich liczba rośnie z każdym kolejnym poziomem kursu.

Warto wiedzieć: Nowa sekcja Skills Plus rozwija u uczniów umiejętności słuchania oraz czytania pod kątem sprawdzianu i prowadzi ich krok po kroku w kierunku poprawnego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Dodatkowe lekcje Vocabulary Plus rozwijają słownictwo z tematów wymaganych podczas sprawdzianu szóstoklasisty.

Kolorowe komiksy znajdujące się w Zeszycie ćwiczeń stanowią fantastyczny sposób na powtórzenie nowego materiału językowego.

Podręcznik „Evolution Plus 2. Język angielski. Szkoła podstawowa. Książka ucznia (+ CD)” - oprawa miękka - Wydawca: Macmillan Publishers Ltd. Cena 49.65 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Nick Beare - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Troll 2. Język norweski. Teoria - okładka podręcznika

Troll 2. Język norweski. Teoria i praktyka

Helena Garczyńska, Maciej Balicki
Produkty podobne: