pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Troll 2. Język norweski. Teoria i praktyka

Dane szczegółowe:
Wydawca: Słowo obraz terytoria
Rok wyd.: 2009
Oprawa: miękka
Ilość stron: 200 s.
Wymiar: 210x280 mm
EAN: 9788374539197
ISBN: 978-83-7453-919-7
Data: 2009-09-17
39.48  48.00  8.52 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Opis podręcznika:

Troll 2 to pierwszy w Polsce podręcznik do nauki gramatyki języka norweskiego (bokmal), łączący funkcję teoretyczną i praktyczną. Na parzystych stronach książki znajdują się opisane w języku polskim zagadnienia norweskiej gramatyki, opatrzone licznymi przykładami, na nieparzystych - odnoszące się do nich ćwiczenia. Taki układ ma ułatwić uczniom korzystanie z podręcznika zarówno podczas samodzielnej pracy, jak i na kursach językowych, w szkołach czy na uczelniach. Na końcu znajduje się klucz do ćwiczeń i testów, umożliwiający weryfikację zdobytej wiedzy. Obok polskich nazw pojęć gramatycznych umieszczono ich norweskie odpowiedniki, aby uczeń mógł w razie potrzeby odnaleźć je w gramatykach norweskojęzycznych.


Troll 2 składa się z dziewięciu rozdziałów, obejmujących podstawowy poziom nauczania języka norweskiego. Każdy z nich kończy się krótkim testem powtórkowym. Książkę zamyka duży test, obejmujący wszystkie omówione zagadnienia. Przewodnikiem podczas całego kursu jest tytułowy skandynawski troll, który służy uczniom radami i przestrogami, a jednocześnie sygnuje serię podręczników do nauki języków szwedzkiego, norweskiego i duńskiego na różnych poziomach zaawansowania.

Podręcznik „Troll 2. Język norweski. Teoria i praktyka” - oprawa miękka - Wydawca: Słowo obraz terytoria. Cena 39.48 zł. Zapraszamy na zakupy!

Bądź pierwszy - Oceń, napisz recenzję/opinię [+]