pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
podręcznik:

Czytaj krok po kroku 1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Glossa
Rok wyd.: 2018
Oprawa: twarda
Ilość stron: 72 s.
Wymiar: 163x232 mm
EAN: 9788394117849
ISBN: 978-83-9411-784-9
Data: 2018-02-14
20.56  29.90  9.34 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Zbiór krótkich historii na poziomie A1, dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swój język polski oraz uzupełnić zasób słownictwa.

"CZYTAJ krok po kroku" zostało pomyślane jako zbiór materiałów uzupełniających zarówno do pracy samodzielnej, jak i do wykorzystania na zajęciach grupowych. Można je traktować jako powtórzenie czy też utrwalenie materiału, jako zadanie domowe bądź inspirację do gier, dyskusji, scenek itp. Zawartość leksykalna i gramatyczna pierwszych pięciu tomików serii "CZYTAJ krok po kroku" pokrywa się niemal z każdym podręcznikiem do nauki języka polskiego dla początkujących, jednak najściślej jest powiązana z podręcznikiem "POLSKI krok po kroku 1".

- Zawiera 5 modułów po 2 teksty, po których następują ćwiczenia leksykalno-gramatyczne sprawdzające umiejętność czytania ze zrozumieniem (klucz odpowiedzi na końcu książki).

- Zawartość leksykalno-gramatyczna jednego modułu odpowiada jednemu rozdziałowi podręcznika "POLSKI krok po kroku 1", a porządek numeryczny jest
zgodny z podręcznikiem.

- Proste, pełne humoru historie uzupełniają wiedzę o znanych już i lubianych bohaterach serii, a także wprowadzają nowe, barwne postacie.

- Tłumaczenia trudniejszych słów i zwrotów znajdują się na marginesie, a każdy moduł zakończony jest słownikiem tematycznym zawierającym leksykę do opanowania na tym etapie nauki; dodatkowo na końcu umieszczono słownik polsko-angielski zbierający materiał leksykalny z całego tomiku w porządku alfabetycznym.

- Słowniki tematyczne zamykające poszczególne moduły są skonstruowane tak, aby maksymalnie ułatwić zapamiętanie nowo poznanego słownictwa, a dodatkowa kolumna "twój przykład" pozwala na sprawdzenie, czy student dobrze zrozumiał słowo i umie poprawnie użyć go w kontekście.

- Teksty można czytać w dowolnej kolejności - każdy jest zamkniętą całością, jednak zaleca się czytanie ich krok po kroku.

- Nagrania do pobrania z portalu e-polish.eu/czytaj pozwalają dodatkowo na ćwiczenie wymowy, intonacji oraz doskonalenie sprawności rozumienia ze słuchu.

Dalsze losy bohaterów można będzie śledzić w kolejnych tomach wchodzących stopniowo na coraz wyższym poziom, wymagający od czytelnika znajomości bardziej zaawansowanych struktur gramatycznych i bogatszego słownictwa.

Podręcznik „Czytaj krok po kroku 1” - oprawa twarda - Wydawca: Glossa. Cena 20.56 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Anna Stelmach - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Polski krok po kroku A2 - okładka podręcznika

Polski krok po kroku A2

Iwona Stempek, Anna Stelmach
Polski krok po kroku. Tablice gramatyczne - okładka podręcznika

Polski krok po kroku. Tablice gramatyczne

Iwona Stempek, Anna Stelmach
Po Polsku 1 - zeszyt ćwiczeń w.2020 - okładka podręcznika

Po Polsku 1 - zeszyt ćwiczeń w.2020

Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Po Polsku 1 - podręcznik studenta - okładka podręcznika

Po Polsku 1 - podręcznik studenta w.2020

Małgorzata Małolepsza, Aneta Szymkiewicz
Produkty podobne:
Gry i zabawy językowe junior - okładka podręcznika

Gry i zabawy językowe junior

Paulina Kuc, Iwona Stempek
Polski 1 krok po kroku - junior. - okładka podręcznika

Polski 1 krok po kroku - junior. Zeszyt ćwiczeń

Iwona Stempek, Paulina Kuc, Małgorzata Grudzień
Polski krok po kroku - junior 1 - okładka podręcznika

Polski krok po kroku - junior 1

Iwona Stempek, Paulina Kuc, Małgorzata Grudzień