pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
 
podręcznik:

Ciekawi świata 2. Fizyka. Podręcznik cz. 2. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna

Dane szczegółowe:
Wydawca: OPERON
Rok wyd.: 2013
Oprawa: miękka
Ilość stron: 196 s.
Wymiar: 165x240 mm
EAN: 9788376809113
ISBN: 978-83-7680-911-3
Data: 2014-07-24
pozycja niedostępna

Ciekawi świata 2. Fizyka. Podręcznik cz. 2. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna - Grzegorz Kornaś - opis podręcznika:

Podręcznik w pełni realizuje treści podstawy programowej. Podzielony jest on na dwie części. Ma niezwykle klarowną i uporządkowaną budowę. W każdym rozdziale jest dużo przykładów praktycznych zastosowań omawianych zagadnień w nauce i technice oraz związane z nimi ciekawostki. Omawiane zagadnienia zostały przedstawione w możliwie najprostszy i najbardziej zrozumiały sposób, zilustrowane rysunkami, zdjęciami i wykresami. W podręczniku zostały umieszczone przykłady zadań z rozwiązaniami krok po kroku. Śledząc przedstawiony w nich tok rozumowania, uczniowie mogą samodzielnie rozwiązywać podobne zadania które znajdują się na końcu każdego rozdziału. Zadania typu maturalnego zawierają wyniki, co pozwala na weryfikację poprawności rozwiązania.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku "Ciekawi świata 2. Fizyka. Podręcznik cz. 2. Zakres rozszerzony. Szkoła..."
Grzegorz Kornaś - autor m.in.:
Fizyka. SBR 2. Podręcznik - okładka podręcznika
Fizyka. SBR 2. Podręcznik Grzegorz Kornaś;
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Poznać przeszłość. Europa i świat. - okładka podręcznika
Poznać przeszłość. Europa i świat. Podręcznik.... Karol Kłodziński, Tomasz Krzemiński