pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Podręczniki »
»
Angielski. Testy gramatyczno-leksykalne. Poziom B2-C1
podręcznik:

Angielski. Testy gramatyczno-leksykalne. Poziom B2-C1

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2010
Oprawa: miękka
Ilość stron: 128 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788361828709
ISBN: 978-83-6182-870-9
Data: 2010-04-28
pozycja niedostępna
Produkty podobne:
okładka podręcznika - Angielski dla zaawansowanych. Nie
Angielski dla zaawansowanych. Nie gryzie 28.39 zł pozycja dostępna!

Angielski. Testy gramatyczno-leksykalne. Poziom B2-C1 - opis podręcznika:

Testy gramatyczno-leksykalne to doskonała pomoc dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość języka angielskiego lub przygotować się do egzaminu językowego. Specjalnie opracowane zadania obejmują słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne na poziomie średnio zaawansowanym oraz zaawansowanym (B2-C1 wg klasyfikacji Rady Europy).
Książka adresowana jest do uczniów, studentów, osób przygotowujących się do egzaminów językowych oraz do matury na poziomie rozszerzonym. Opracowana została z myślą o samoukach oraz tych, którzy chcą poszerzyć zasób współczesnego angielskiego słownictwa. Podręcznik może być pomocny nauczycielom do wykorzystania w trakcie lekcji lub zajęć indywidualnych. Zbiór testów polecany jest wszystkim, którzy chcą utrwalić znajomość gramatyki na poziomie zaawansowanym i powtórzyć wybrane zagadnienia m.in. czasy, stronę bierną, czasowniki modalne, użycie przyimków.
Podręcznik (128 str.) obejmuje blisko 2000 przykładów uporządkowanych w ponad 200 ćwiczeniach. Poszczególne rodzaje zadań zawartych w książce, np. word formation, zadania wielokrotnego wyboru, transformacje i parafrazy, open cloze pojawiają się na egzaminach językowych. W każdym zadaniu uwzględniono konkretne zagadnienie gramatyczne lub temat leksykalny. Na końcu książki znajduje się indeks wszystkich zagadnień oraz tematów, a także klucz odpowiedzi do wszystkich ćwiczeń.

Podręcznik „Angielski. Testy gramatyczno-leksykalne. Poziom B2-C1” - oprawa miękka - Wydawca: Edgard.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o podręczniku ""
Kupujący tę pozycję zamówili również: