pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
podręcznik:

Angielski dla zaawansowanych. Nie gryzie

Dane szczegółowe:
Wydawca: Edgard
Rok wyd.: 2022
Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Ilość stron: 264 s.
Wymiar: 165x235 mm
EAN: 9788367212472
ISBN: 978-83-6721-247-2
Data: 2022-02-15
37.89 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis podręcznika:

Kompleksowy trening słownictwa, rozumienia ze słuchu i gramatyki Idealne przed CAE i CPE Kurs przeznaczony jest dla osób, które opanowały język angielski na poziomie średnio zaawansowanym (C1-C2). Jest idealną pomocą dla uczniów, studentów i wszystkich przygotowujących się do egzaminów językowych CAE i CPE.

Książka (264 str.) opiera się na unikalnej metodzie aktywnej nauki, która dzięki licznym ćwiczeniom leksykalnym trenuje wszystkie cztery kompetencje językowe: słownictwo, trudniejsze konstrukcje gramatyczne, czytanie i rozumienie ze słuchu. W 17 rozdziałach znajdziesz ciekawe teksty pisane przez angielskiego native speakera, zaawansowane zagadnienia gramatyczne, liczne ćwiczenia i testy, ciekawostki o kulturze anglosaskiej, a także informacje o niuansach języka angielskiego, takie jak: różnice między odmianą brytyjską a amerykańską czy językiem formalnym i nieformalnym. Dla ułatwienia nauki na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek.

Do kursu dołączono płytę CD, na której znajdziesz 130 min nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów (Brytyjczyka i Amerykanina).

Angielski dla zaawansowanych nie gryzie to kurs, z którym: poznajesz zaawansowane słownictwo, ćwiczysz stosowanie najtrudniejszych zagadnień gramatycznych, trenujesz wymowę i doskonalisz rozumienie ze słuchu rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia, doskonalisz tworzenie wypowiedzi pisemnych różnych typów

Podręcznik „Angielski dla zaawansowanych. Nie gryzie” - oprawa Miękka ze skrzydełka - Wydawca: Edgard. Cena 37.89 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.