pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Resume z wątkiem kosmicznym

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2013
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5906409114308
Data: 2014-11-13
38.05 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Płyta jest swego rodzaju podsumowaniem drogi artystycznej Jacka Bończyka oraz bogatego repertuaru, który prezentuje publiczności od wielu lat - przede wszystkim od chwili zdobycia nagrody Grand Prix na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2000 roku. Płyta pokazuje szeroki wachlarz możliwości Artysty we wszelkich możliwych odsłonach i smakach: z pogranicza tanga, piosenki francuskiej, poezji śpiewanej oraz piosenki autorskiej. Aktor świadomie sięgnął do utworów, które go ukształtowały i miały wpływ na jego styl. W najnowszym programie zaśpiewał teksty swoich mistrzów: W.Młynarskiego, St. Staszewskiego, G.Ciechowskiego oraz E.Stachury, sięgnął także do swoich ulubionych utworów Ch. Aznavoura, C.Nougaro i A.Piazolli. Nagrał też własne utwory, które w bardzo osobisty sposób dopełniają płytę. Dzięki Resume dowiemy się, co Jacek sądzi o miłości, upływie czasu i odchodzeniu w przestrzeń. O kosmosie.

Na płycie usłyszymy muzyków, którzy mieli swój udział w sukcesie poprzedniego wydawnictwa Mój Staszewski (MTJ 2012), znanych z brawurowych interpretacji oraz świetnego przekazu i kontaktu z publicznością.

Album został nagrany na tzw. setkę, czyli jako studyjna płyta koncertowa - wszyscy muzycy nagrywali tu i teraz. Dzięki temu Słuchacz będzie mógł odnieść wrażenie, że Jacek Bończyk z zespołem gra specjalnie dla niego

Muzyka „Resume z wątkiem kosmicznym” - oprawa CD - Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ. Cena 38.05 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.