pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

J.P. Śliwa

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2015
Rodzaj nośnika: CD
Ilość nośników: 68
EAN: 9788326823077
Data: 2015-10-20
41.93 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Piotr Rogucki, frontman zespołu Coma, szykuje trzecią solową płytę. Artysta proponuje nową formułę wydawnictwa: zamiast zwyczajowego zbioru piosenek słuchacze wezmą udział w podróży przez teatralno-muzyczne rewiry szlakiem J.P. Śliwy.

Najnowsze wydawnictwo Roguckiego zaskoczy dotychczasowych fanów nietypową strukturą i brzmieniem. "J.P. Śliwa" to koncept album, w którym muzyka znajduje swoje rozwinięcie w tekście dramatycznym załączonym do krążka, a piosenki wymykają się radiowym schematom. To zapis artystycznych poszukiwań twórcy balansującego na granicy muzyki rockowej, sztuki teatralnej i medialnego mainstreamu.

- "J.P. Śliwa" to próba podejścia do albumu muzycznego, z zakresu muzyki rozrywkowej, jako do dzieła artystycznego porównywalnego z instalacjami, rzeźbami lub collage ami współczesnych twórców. Gdzie piosenka przestaje być jednorodnym i niewymagającym umilaczem czasu, a staje się wezwaniem do współudziału w akcie twórczym - mówi o swojej nowej płycie Piotr Rogucki.

Lista utworów:
1. Vision of Sound
2. Dobrze
3. Mama 01
4. Emotions
5. Całuj się!
6. Wanna
7. Ludzkie wrony
8. Mama 02
9. Muszę mieć
10. Płyń

Muzyka „J.P. Śliwa” - oprawa CD - Wytwórnia: AGORA. Cena 41.93 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.