pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Audiobook »
»
Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów
muzyka:

Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Biblioteka Akustyczna
Rok wyd.: 2017
Rodzaj nośnika: CD
Ilość nośników: 1
EAN: 9788374807791
Data: 2017-04-06
24.00 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Jason Walker często marzy, żeby życie stało się odrobinę mniej przewidywalne - aż do dnia, kiedy codzienne obowiązki w zoo sprawiają, że Jason przenosi się z basenu hipopotama do dziwnego świata?
Lyrian to miejsce pełne niebezpieczeństw i wyzwań - nie przypomina niczego, z czym Jason zetknął się do tej pory. Ludzie żyją tu w strachu przed nikczemnym czarnoksiężnikiem i cesarzem w jednej osobie, Maldorem. Dzielni ludzie, którzy kiedyś przeciwstawiali się Maldorowi, zostali przekupieni lub złamani, zostawiając po sobie królestwo, w którym górę wziął strach i podejrzliwość.

W poszukiwaniu drogi do domu Jason spotyka Rachel, która także została w tajemniczy sposób ściągnięta z naszego świata do Lyrianu. Jason i Rachel wplątują się w misję, mającą na celu złożenie w całość słowa mocy, które może zniszczyć cesarza i dowiadują się, że muszą uratować ten świat pozbawiony bohaterów, jeżeli chcą mieć jakąś szansę powrotu do domu.

Muzyka „Pozaświatowcy. Tom 1. Świat bez bohaterów” - oprawa CD - Wytwórnia: Biblioteka Akustyczna. Cena 24.00 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
Brandon Mull - autor m.in.:
Kupujący tę pozycję zamówili również:
Dom na wyrębach - pudełko audiobooku

Dom na wyrębach

Stefan Darda
Produkty podobne:
Czas meteorów - pudełko audiobooku

Czas meteorów

Anna Onichimowska
Tato (2 CD mp3) - pudełko audiobooku

Tato (2 CD mp3)

William Wharton