pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Sekretne życie Krasnali w Wielkich Kapeluszach (CD)

Dane szczegółowe:
Wydawca: FORMAT
Rok wyd.: 2009
Rodzaj nośnika: miękka
EAN: 9788361488248
Data: 2009-11-10
22.39 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 3-5 dni

Opis audiobooka:

Wersja dźwiękowa kultowej książki Wojciecha Widłaka i Pawła Pawlaka. Historie o Krasnalach w Wielkich Kapeluszach po mistrzowsku czyta Jan Peszek, muzyczny świat wyczarował zespół Małe Instrumenty.
Jeśli czasem: - masz dosyć codziennej gonitwy - czujesz, że coś Ci umyka - marzysz o tym, żeby się na chwilę zatrzymać - masz wątpliwości, czy istnieją miłość, przyjaźń i krasnoludki ta książka jest właśnie dla Ciebie.
Intrygująca, daleka od infantylności, mądra opowieść, w której baśń subtelnie przenika się z tym, co rzeczywiste. Książkę tworzy mała galeria portretów krasnali (znanych wrocławianom i bywalcom Wrocławia z położonej przy placu Teatralnym fontanny), które autor nakreślił z lekkością i humorem. To jednak tylko zewnętrzna warstwa opowieści, portrety mają bowiem swoją głębię - pełne są odniesień do tego, co składa się na ludzkie charaktery, zachowania, tajemnice. Dużym czytelnikom niosą dawkę refleksji, małym dają wzorce do naśladowania.

Audiobook „Sekretne życie Krasnali w Wielkich Kapeluszach (CD)” - oprawa miękka - Wydawca: FORMAT. Cena 22.39 zł. Zapraszamy na zakupy!