pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Multimedia »
»
Nudne filmiki o narkotykach. Komplet 6 płyt DVD Uzależnienie - Pole...
muzyka:

Nudne filmiki o narkotykach. Komplet 6 płyt DVD Uzależnienie - Pole minowe - Trawa - Amfetamina - Dopalacze - Sztuka wyboru

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Vocatio
Rok wyd.: 2019
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788378292869
Data: 2019-09-13
102.03  120.00  17.97 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 48 h

Nudne filmiki o narkotykach. Komplet 6 płyt DVD Uzależnienie - Pole minowe - Trawa - Amfetamina - Dopalacze - Sztuka wyboru - opis albumu:

Nudne filmiki o narkotykach to projekt skierowany do młodzieży. Został on zrealizowany w myśl zasady "bawi i uczy". Współczesna młodzież żyje w świecie natłoku przekazu multimedialnego, co sprawia, że coraz trudniej jest zdobyć uwagę młodych ludzi, gdy chce się im przekazać poważne treści. Postanowiliśmy zmierzyć się z tymi problemami komunikacyjnymi poprzez stworzenie serii krótkich, zabawnych filmów, które w sposób jasny, zwięzły i ciekawy ukazują fakty dotyczące zagrożeń związanych z używaniem środków psychoaktywnych i konsekwencjami takiego postępowania. Film został tak skonstruowany, by być dobrą podstawą do dyskusji z młodzieżą w szkole.

Muzyka „Nudne filmiki o narkotykach. Komplet 6 płyt DVD Uzależnienie - Pole minowe - Trawa - Amfetamina - Dopalacze - Sztuka wyboru” - oprawa CD - Wytwórnia: Vocatio. Cena 102.03 zł. Zapraszamy na zakupy!

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]