pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:
Multimedia »
»
Pendrive. Encyklopedia przyrodnicza dla każdego
Gra/Program:

Pendrive. Encyklopedia przyrodnicza dla każdego

Dane szczegółowe:
Producent: Naukowe PWN
EAN: 9788301184865
Data: 2018-07-02
Cena wydawcy: 99.00 złpozycja niedostępna
Produkty podobne:
pudełko programu - Harmonijny rozwój. Przyroda i czas
Harmonijny rozwój. Przyroda i czas 460.99 zł pozycja dostępna!

Multimedialna encyklopedia przyrodnicza. Nauka i zabawa została stworzona z myślą o młodych odkrywcach. Zawiera 10 tys. haseł, tabel i ilustracji z takich działów jak: Wszechświat, Ziemia, Życie, Rośliny, Zwierzęta, Człowiek, Matematyka, Fizyka, Chemia, Metrologia, Czas. Ten interaktywny podręcznik pozwala wszystkim pasjonatom nauki o otaczającym świecie, samodzielnie poznawać królestwo przyrody dzięki tematycznym przewodnikom, animacjom, aktywnym schematom oraz multimedialnym wykładom opracowanym przez zespół naukowców i redaktorów korzystających z ponad pięćdziesięcioletniego dorobku Wydawnictwa Naukowego PWN.

Pendrive z encyklopedią w serii Nauka i zabawa będzie idealnym pomysłem na mądry i wartościowy prezent.

Czy wiesz, że:
- żyrafa śpi niespełna dwie godziny na dobę?
- pchła skacze na odległość jednego metra?
- kolibry poruszają skrzydłami z prędkością 80 uderzeń na sekundę?
Spotkanie z multimedialną Encyklopedią przyrodniczą w serii Nauka i zabawa z pewnością zaspokoi ciekawość świata Twojego dziecka. Może także rozbudzi pragnienie dalszego zgłębiania wiedzy przyrodniczej? Przygotujcie się na niezwykłe spotkanie z nauką!
ZAWARTOŚĆ
- W jednej multimedialnej publikacji zebrane zostały wiadomości z zakresu nauk przyrodniczych, podzielone na działy: Wszechświat, Ziemia, Życie, Rośliny, Zwierzęta, Człowiek, Matematyka, Fizyka, Chemia, Metrologia, Czas.

- Interaktywny podręcznik pozwala samodzielnie poznawać świat przyrody. Wszystko to za sprawą tematycznych przewodników, animacji, aktywnych schematów oraz multimedialnych wykładów opracowanych przez zespół naukowców i redaktorów korzystających z ponad pięćdziesięcioletniego dorobku Wydawnictwa Naukowego PWN.

- Wiele informacji podanych jest w przejrzystej formie tabel i zestawień, ułatwiających samodzielne porównywanie wybranych faktów, a przez to również ich zapamiętywanie.

- Zebraną w ten sposób wiedzę można od razu sprawdzić za pomocą interakcji, a także gier i testów zamieszczonych w programie.

- Wszystko to w jednym funkcjonalnym programie umieszczonym na nośniku 8GB z dodatkowym miejscem na własne pliki.

FUNKCJONALNOŚĆ
Najważniejsze cechy programu:
- Łatwe wyszukiwanie słów z uwzględnieniem ich form odmiany - wynik wyszukiwania ma postać dwóch list: haseł i multimediów zawierających wpisane słowo. Hasła są posortowane według trafności.

- System odesłań oraz autolinków.

- Możliwość instalacji na dysku oraz korzystanie wprost z pendrive a - słownik można uruchamiać nie tylko wprost z pendrive a, bez konieczności instalacji na dowolnym komputerze, ale również można go zainstalować na twardym dysku jednego komputera (np. w domu) i uruchamiać bez potrzeby wkładania pendrive a
WYMAGANIA SPRZĘTOWE
- komputer PC
- Windows 7, 8 i 10
- procesor 1GHz; RAM 1 GB
- karta graficzna, 1024x720, 65 000 kolorów
- maksymalna rozdzielczość: 1920x1080
- karta dźwiękowa
- port USB
UWAGA! Program nie działa na systemie Windows XP i Vista.

Gra/Program „Pendrive. Encyklopedia przyrodnicza dla każdego” - oprawa twarda - Producent: Naukowe PWN.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o grze ""