pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko: autor tytuł  24h
muzyka:

Inna

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2010
Rodzaj nośnika: twarda
Ilość nośników: 36
EAN: 9788375528633
Data: 2010-02-19
pozycja niedostępna

Inna - Anna Szarmach - opis albumu:

Ania Szarmach to wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów i producentka; ukończyła studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach w sekcji wokalnej. Dotychczas można było usłyszeć jej głos i chóry na kilkudziesięciu płytach - gościnnie brała udział w wielu muzycznych projektach, m.in. współpracując z Edytą Górniak, Natalią Kukulską, Ewą Bem, zespołem Polucjanci, Sistars, Sokół&Pono, Kayah, a także światowej sławy plakacistą Rafałem Olbińskim.
Jej debiutancki album "Sharmi" z 2006 roku został doceniony przez branżę i krytyków, otrzymał też nominacje do nagród muzycznych - Fryderyków oraz Super Jedynek.
Ania była również wielokrotnie nagradzana przez puliczność na krajowych festiwalach m in. Top Trendy i KFPP Opole.
Nowy album artystki - pt. "Inna" - to płyta akustyczna, nagrana w całości "na żywo" przez prawie 30 najlepszych polskich muzyków sceny popowej i jazzowej!
Jednym z głównych założeń projektu było stworzenie przestrzeni muzycznej, w której swój kunszt zaprezentowali wszyscy biorący w nim udział. W ten sposób powstał wyjątkowo ekspresyjny, pobudzający wyobraźnię album - płyta stylistycznie wszechstronna, wyznaczająca nowy muzyczny standard, nie tylko w karierze Ani, ale również na polskim rynku muzycznym.
- Słucham kolejny raz sesji tej młodej artystki i wiem, że barwa jej głosu, jej poczucie czasu, jej ze smakiem dawkowana wirtuozeria stwarzają nową jakość w naszej muzyce popularnej. Ania staje obok najlepszych. Słyszę w niej, już u punktu wyjścia coś, co cenię sobie ponad wszystko: to kultura, powściągliwość, mistrzostwo warsztatu - powiedział o płycie "Inna" i jej autorce Marcin Kydryński, znany dziennikarz muzyczny, kompozytor i autor tekstów.

Oceń, napisz recenzję/opinię [+]
  Bądź pierwszy - napisz opinię, recenzję o albumie "Inna"