pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Ufam sobie

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ
Rok wyd.: 2020
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 5906409111833
Data: 2020-07-15
35.61 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:

Debiutancka płyta pięknej i uzdolnionej Marii Tyszkiewicz, wokalistki, aktorki, a od niedawna także autorki tekstów i kompozytorki. Na albumie Ufam sobie znalazły się jej największe inspiracje i bardzo intymne przemyślenia, którymi po raz pierwszy dzieli się ze swoimi fanami właśnie teraz. Jej utwory zaskakują światowym brzmieniem i świeżym spojrzeniem na współczesne r n b oraz neo soul, czyli na gatunki, których Maria słucha namiętnie.

Nad wszystkimi sensualnymi i zmysłowymi utworami, które ostatecznie trafiły na płytę, czuwali najlepsi producenci i fantastyczni tekściarze. Hity takie jak Ufam sobie, Chodź, Deszcz oraz Miasto? wraz z Marią współtworzyli m.in. Ras z Rasmentalism, Meek, Oh Why?, Eprom, Michał Mamut? Sarapata, Wishlake i Jeremiasz Hendzel. Gościnnie pojawił się również Pierre Dana ... ë, finalista ósmej edycji francuskiego programu The Voice. Dzięki płycie Maria rozwinęła się jako artystka i poprzez osobiste teksty odsłoniła się przed odbiorcami tak jak nigdy dotąd. Poznała też bliżej swoje możliwości oraz samą siebie. Ufam sobie to spełnienie jej artystycznych ambicji oraz marzeń o zaprezentowaniu słuchaczom solowego materiału.

Muzyka „Ufam sobie” - oprawa CD - Wytwórnia: Agencja Artystyczna MTJ. Cena 35.61 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.