pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Doktor Dolittle i jego zwierzęta (CD mp3)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: aleksandria
Rok wyd.: 2021
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788366817128
Data: 2021-05-26
13.35 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 1-3 dni

Opis albumu:

Doktor Dolittle ma wielu przyjaciół, tyle że... nie są nimi ludzie, a zwierzęta. I to nie byle jakie zwierzęta! Małpka Czi-Czi, kaczka Dab-Dab, sowa Tu-Tu, papuga Polinezja, prosię Geb-Geb i pies Jip, a przecież grono przyjaciół Doktora stale się powiększa. Wszystko za sprawą jego niezwykłej zdolności rozumienia zwierzęcej mowy. Dzięki niej staje się znany na całym świecie i wkrótce dociera do niego wiadomość, że ta nieprzeciętna umiejętność potrzebna jest w Afryce. Mieszkające tam zwierzęta wzywają go, aby zatrzymał niebezpieczną zarazę, która błyskawicznie rozprzestrzenia się wśród małp. Doktor odpowiada na ich wołanie o pomoc i wyrusza w daleki świat. A tam... czekają go jeszcze ciekawsze stworzenia i przygody, a nawet ucieczka z więzienia!  Bo jak się okazuje, także w dżungli można znaleźć prawdziwych przyjaciół, ale i narobić sobie niezłych wrogów? i kiedy wydaje się, że to już koniec przygód, nic bardziej mylnego, to dopiero ich początek?
W jaki sposób zwierzęta pomogły Doktorowi wykaraskać się z kłopotów i czy rozwiązało to wszystkie jego zmartwienia? I - najważniejsze - czy Doktorowi udało się ocalić małpy?
To piękna historia o poświęceniu i ponadczasowej przyjaźni, takiej, która przetrwa wszystko - przyjaźni pomiędzy człowiekiem a zwierzętami.

Muzyka „Doktor Dolittle i jego zwierzęta (CD mp3)” - oprawa CD - Wytwórnia: aleksandria. Cena 13.35 zł. Zapraszamy na zakupy!