pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
audiobook:

Richard Branson. Sukces mimo przeciwności

Dane szczegółowe:
Wydawca: HERACLON
Rok wyd.: 2018
Rodzaj nośnika: CD
EAN: 9788381461511
Data: 2018-08-20
12.66 
Ostatni egzemplarz! pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis audiobooka:

Miliarder obdarzony przez los niezwykłą wyobraźnią i zmysłem marketingowym. Wielokrotny rekordzista świata. Filantrop. Łowca talentów. Charyzmatyczny przywódca. "Doktor Yes". Reformator przemysłu muzycznego i lotniczego. Ryzykant, który wielokrotnie spoglądał śmierci w oczy. Autor hasła "screw it, let s do it!", czyli "chrzanić, zróbmy to!"
Przemytnik. Skandalista. Mąż i ojciec. Właściciel wyspy na Karaibach. Wielbiciel imprez i twórca setek firm skupionych pod szyldem Virgin. Ale przede wszystkim człowiek, który biznes potraktował jak zabawę i zbił na tym majątek. Dzisiaj mówi otwarcie, że "nie ryzykujesz, nie zyskujesz". Czyżby on sam był szczęściarzem i paradoksem rachunku prawdopodobieństwa, który pomimo podnoszenia stawki i ciągłego ryzyka, zdołał utrzymać się na powierzchni i pomnażać kapitał?
Richard Branson bez wątpienia należy do najbardziej oryginalnych postaci światowego biznesu ostatniego półwiecza. Chłopak z dysleksją, który miał olbrzymie problemy z nauką w szkole, od zera zbudował majątek, którego wartość w 2017 roku magazyn Forbes wycenił na 5,2 mld dolarów.

Czyta Łukasz Konopek

Audiobook „Richard Branson. Sukces mimo przeciwności” - oprawa CD - Wydawca: HERACLON. Cena 12.66 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.