pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
muzyka:

Powroty. Miuosh (CD)

Dane szczegółowe:
Wytwórnia: AGORA
Rok wyd.: 2000
EAN: 5903111494186
Data: 2020-02-13
47.16 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis albumu:


Trzy lata po premierze albumu „POP” Miuosh wraca z nowym materiałem. 24 stycznia na rynku ukaże się krążek „Powroty”. Ósmy solowy album artysty to 11 utworów, które dotykają najważniejszych i najbardziej przełomowych momentów w jego życiu. Napisaną w trasie płytą katowicki muzyk powraca do kamieni milowych swojej muzycznej i prywatnej podróży przez życie i świat - dotyka wewnętrznych problemów, decyzji i deklaracji, rozlicza sam siebie i podsumowuje swoje dotychczasowe kroki i potknięcia.

„Powroty” to album wymykający się kategoriom, łączący to, co mogliśmy już u Miuosha usłyszeć, z tym czego, zupełnie się po nim nie spodziewaliśmy. Za muzykę na albumie odpowiada on sam, ale także Maciej Sawoch, Michał Kush i Kuba Karaś (The Dumplings). Producentem albumu jest Michał Fox Król, który swoim nietuzinkowym podejściem zadbał o nadanie wyraźnego i ostrego brzmienia tej swoistej mieszance rapu, popu, muzyki elektronicznej i rockowej.

Jak zawsze ważnym elementem całości są goście - usłyszymy Melę Koteluk, Natalię Nykiel, Igo, The Dumplings, Mateusza Koniecznego i Palucha. Oprócz poznańskiego rapera, który razem z Miuoshem współpracował już dwukrotnie niemal dekadę temu, reszta gości zaszczyciła jego utwory swoją obecnością po raz pierwszy.

Lista utworów:
01. PANIE
02. POWROTY
03. DIAMENTOVA feat. Natalia Nykiel
04. LHOTSE
05. BLCKSTR feat. Paluch
06. POWINNOŚĆ feat. Mateusz Konieczny
07. ANALOG
08. LĘK feat. The Dumplings
09. OMEGA
10. ROK feat. Mela Koteluk
11. MOTYLE feat. Igo

Muzyka „Powroty. Miuosh (CD)” - Wytwórnia: AGORA. Cena 47.16 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.