pokaz koszyk
rozwiń menu
tylko:  
Gra/Program:

Ja i mój świat 2. Prezentacje. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu

Dane szczegółowe:
Producent: HARMONIA
EAN: 5907377430773
Data: 2016-01-20
22.72 
pozycja dostępna Wyślemy w czasie: 24 h

Opis Gry/Programu:

Publikacja została opracowana przez zespół psychologów i pedagogów ze Specjalnego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży z Autyzmem w Gdańsku w następującym składzie: Marzena Bednarz, Joanna Bladowska, Karolina Kluczkowska, Weronika Lubocka, Eliza Ludkiewicz, Agnieszka Maślaczyk-Trzasko, Angelika Miłosz, Małgorzata Okoniewska, Magdalena Sowińska, Aleksandra Szakiewicz, Marzena Żmuda-Trzebiatowska.

Do podręcznika "Ja i mój świat 2" przygotowano 23 prezentacje multimedialne. Jest to innowacyjna, atrakcyjna dla uczniów pomoc dydaktyczna, utrwalająca zdobytą wiedzę. Do każdego tematu przygoto wano jedną prezentację. Jej interaktywność przyciąga uwagę dziecka, pozwala mu w ciekawy sposób poszerzyć swoją wiedzę, jest bodźcem do rozpoczęcia dialogu z drugą osobą.

Gra/Program „Ja i mój świat 2. Prezentacje. Lekcje dla uczniów z autyzmem i specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Etap wyrazu” - oprawa twarda - Producent: HARMONIA. Cena 22.72 zł. Zapraszamy na zakupy! Zapewniamy szybką realizację zamówienia.